Autor Zpráva
zoidberg
Profil *
Ahoj lidi, prosím vás mám takatéž problém s mikrofonem ale trochu jiného rázu, mikrofom mi normálně šel až do instalace skypu, skype sem odynstaloval ale mikrofon mi stále nejde v žádném programu. Skoušel jsem jestli je mikrofon v pořádku a jde na jiném pc super, tak bych potřeboval poradit v čem by mohl být zádrhel, děkuji předem za odpověď.
zoidberg
Profil *
Omlouvám se za chyby v textu.
Budulinek
Profil
V ovladačích zvuku máš mikrofon povolenej\zesílenej? Skype si myslím pohraje s nastaveníma je potřeba to nastavit znovu - možná i ve Skypeu. Vím, že se tohle celkem často řešilo... Přesně si nevzpomínám na řešení, ale bylo to myslím něco s nastavením.
zoidberg
Profil *
Aha ok dík, myslím že mám vše v pořádku ale radši to ještě jednou skontroluju, dík za tak rychlou odpověď
zoidberg
Profil *
Tak sem vše skontroloval a nic, mám dané vše na max a vše povolene ale stále nic, pro upřesnění, nainstaloval sem skype, začal sem mluvit s kamošem a najednou to vypadlo, už sem měl i rozebrane pc a nic, fakt nevím co by to mohlo být.
zoidberg
Profil *
A prosimtě nenapadá tě co by to ještě mohlo být.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0