Autor Zpráva
hana002
Profil *
www.alwaysinnovating.com/touchbook/ - co na něj říkáte? mně to připadá jako velmi zajímavý koncept, ale nejsem si jistá, zda si to už pořizovat... potřebuju prostě netbook do školy, do autobusu apod., líbí se mi dotykové displeje... a narazila jsem na tuhle věcičku, a za $400?
- co myslíte, je to použitelné? působí to na mě trochu "nevychytaně"... a jsem uživatelka Windows, ale snad bych to zvládla, nepotřebuju tam nic jiného než web a texty... a mohlo by to být docela rychlé oproti Windows, ne?
- jsou s NB z USA nějaké problémy s kompatibilitou? myslím kromě zásuvky :) trochu mi nejsou jasné ty "internal" USBčka...
- je možné očekávat, že by tenhle koncept začaly v nejbližší době (půl roku, rok) vyrábět nějaké velké značky? četla jsem, že něco takového plánuje Lenovo...
děkuji :)
bohyn
Profil
hana002:
Na root.cz vyšla AI TouchBook recenze (je tam popicovaný předsériový kousek).
1) To otázka názoru a zvyku. Někomu se zase můžou zdát nevychytané Windows ;). S kancelářskými aplikacemi a webem bych problémy neočekával. Reakce desktopu na uživatelské podněty mi u Linuxu připadá rychlejší než u Win (subjektivní, nijak sem neměřil).
2) na vnitřní USB se dají připojit (nebo už od výroby jsou připojené) Wi-Fi, Bluetooth, a paměťová karta jako další disk.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0