Autor Zpráva
ICQ
Profil *
Čau, ICQ ukládá historii do souboru Messages.qdb. Už asi tak hodinku hledám na Googlu jak to otevřít a stále nechacházím, mohli by jste mi s tím prosím pomoci?
Ostřa
Profil
ICQ nepoužívám, takže hádám. Nejde to otevřít v poznámkovém bloku?
mckay
Profil
Ostřa:
Už jen proto, že je to pravděpodobně jakási databáze by to v texťáku jít nemělo. Dle mých nejnovější výzkumů se mi to nepodařilo v texťáku přečíst. MS Access to také neumí. Každopádně - ICQ až na to přijdeš, dej mi vědět, také by se mi to hodilo. Kontakt mám v profilu.
Carlos
Profil *
ICQ:
Jde to přečíst snadno, stačí otevřít přes TotalCommander a dát Možnosti - UniCode, komfortnější čtení je ale problém. Co si takhle nainstalovat ICQ a podvrhnout mu tento soubor, pak by to mělo snad jít přečíst i v programu. (poslední věta je pouze úvaha, netestovaná, nemám jiný qdb soubor)
funk
Profil *
Messages.qdb je soubor SQLite databáze. Ten lze prohlížet v aplikaci SQLite Database Browser
fet
Profil *
http://bibber.bplaced.net/index.php?site=downloads&cat=6#204 konventor sice pisu o dva roky pozde ale je dobrej

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0