Autor Zpráva
Honza Starý
Profil *
Ahoj, blbne mi (pravděpodobně) grafická karta. Když spustím cokoliv náročnějšího (jakoukoliv hru), zhruba po třech minutách mi zamrzne počítač. Na obrazovce se objeví zelené čtverečky a vše se přestane hýbat. Pomůže jen restartování celého PC.

Mám kartu nvidia geforce 9800 gt.

Napadá vás, v čem by mohl být problém?

Děkuji
Danek
Profil
Muže to být za 1. prehrivanim grafiky (to je pravděpodobnější)
2. nebo slabou grafikou jak to spravit ti asi nepomužu jen sem ti řekl dva duvody.Když tak mi to víc popiš co to delá
Wolix
Profil
Zdravim,mam podobny problem, jenom o malo jiny,zapnu nejakou hru napřiklad World of Warcraft, tak u toho mam problem ze asi tak za 10 minut hrani se mi počitac uplne cely vypne...Ale u malonaročnejsi hry napriklad CS 1.6 se mi to vubec nevypne a muzu hrat jak ldouho chci...
dela mi to jen u tech narocnejsich...
Pod větrakem je takova deska (myslim hlavni),ktera pred zapnutim je vlazna ale po vypnuti se mi skvaři kuže ..... Ja si myslim ze je to Vetrakem že je malo vykonny a nestiha.
mam jen dotaz jestli to mam zkusit ve vnitr nejak vycistit nebo vysat a nebo si mam rovnou koupit novy vetrak... A jeste enco kdyz oddelam kryt pocitace tak se mi to nevypina ale musi to byt zadelane kvuli malemu brachovi...
Diky za pochopeni a prosim Vas odpoved :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0