Autor Zpráva
antaury
Profil
Caw,mám otázku týkající se ohledně mého starého notebooku.Jednou se mi při jedné graficky náročné hře podělal komp a změnil mi rozlišení obrazu že bylo vše kostičkatý.Pak asi po 6 minutach udelal reset,jenomze ty problemy stale pretrvalaly a pozdeji to preslo do takoveho stavu ze dnes uz notebook nezapnu.Muzu ho klidne pichnou do site-elektricke a stale nic,muzu klikat na tlacitko zapnout a stale nic.Nevite cim by to mohlo byt?A jestli ano tak jde to nejak opravit? Treba vymenou neceho? V opravne rekli ze to nejde opravit. (srry ze pisu bez diakritiky ale specham abych to dodelal aspon na kompu ve skole xD )
Indián
Profil *
Opravit jde všechno. Pokud má grafku nvidia nebo ati, tak prozkoumej http://diskuse.jakpsatweb.cz/?action=vthread&forum=16&topic=106299.
DoubleThink
Profil *
Indián:
Opravit jde všechno.
To jo, ale poměr benefit-cost by se ti asi nelíbil.

antaury:
Nesvítí to, je to hardware. Tady se pomoci nedočkáš.
Indián
Profil *
DoubleThink:
Jde to opravit za pár korun. Jenom se to musí umět a mít k dispizici infračervenou pájecí stanici (někdo si u grafické karty vystačí i s horkovzdušnou pistolí nebo elektrickou troubou).
Bubák
Profil
Ischias poznaj podle puků na kalhotách.
Antaury
Profil *
myslim že mi to stále psalo něco o ialmrntu5 ale nevim co to je.Už jsem minule strčil do noťase CD aby se to napravilo ale nic.Notas se musel i nekolikrát restartnout za sebou aby Systém vůbec nabéhl.Dnes však bohužel nic nedokazu rict protože noťas nic nedělá.Nereaguje na Power a baterkou to nebude.Prostě je mrtvej. Abych vás vžil do situace (našel jsem starý lístky kam sem opisoval chybova hlášení) tak je vám tu opíšu.

1) Ovladač zobrazení ialmrnt5 přestal normálně pracovat.Uložte rozdělanou práci a obnovte úplnou funkčnost zobrazení restartováním systému.Při restartování bude zobrazen dialog umožňující odeslat data o této chybě společnosti Microsoft. -,,Toto se mi zobrazilo když se obrazovka přepla do jiného rozlišení.

2)Byly zjištény potíže a systém Windows byl ukončen,aby nedošlo k poškození počítače.Potíže prevděpodobně způsobil soubor:ialmrnt5
Pokud je to poprvé,co vidíte obrazovku s chybou zastavení počítače,restartujte počítač.Pokud se obrazovka objeví znovu,pokračujte těmito kroky:
Ovladač zařízení uváznul v nekonečné smyčce.To obvykle označuje potíže se samostatným zařízením nebo s nesprávným naprogramováním hardwaru ze strany ovladače zařízení.

3)Obraťte se na dodavatele hardwarového zařízení a vyžádejte si poslední aktualizace ovladače.Technické informace: ***STOP:0x000000EA (0x89CECDA8,0x98cd9850,0xF78C2CV4,0x00000001)
ialmrnt5
Zahajování výpisu fyzické paměti RAM.


Asi vám to bude k ničemu ale může se asi hodit.Jinak už jsem hledal soubor ialmrnt5 na netu a stahnul jsem i nějakej ale i tak problémy přetrvaly.Po čase častým restartováním se stal notebook mrtvím a v opravně řekli že ani s tim problémem ialmrnt5 a ani s tim mrtvím hochem už nic nezmůžou.
DoubleThink
Profil *
Čekáš ještě nějakou jinou odpověď, než že jde o závadu hardwaru?
Antaury
Profil *
Ano,čekám,radši si přečtu více názorů i nápadů a pak budu posuzovat jestli by to mohlo být možný podle reality a stavu mého notebooku než abych hned všechno házel za hlavu a nechal se přemluvit jen jednou odpovedi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0