Autor Zpráva
Leonov
Profil *
Ahoj, potřeboval bych často navštěvovaným stránkám přiřadit klávesovou zkratku., například www.diskuse.jakpsatweb.cz = ctrl + *. Nejde mi o bookmarks ale jak píšu o klávesové zkratky. Vcelku dobře to má pořešeno opera. Kde lze vytvořit akci. Přiřadím kláv. zkratku napíši akci takto: go to page, "www.diskuse.jakpsatweb.cz"., uložím a vždy, když mačknu na ctrl + * otevře se naše stránka. Jak tohle ale provést ve firefoxu?
panther
Profil
Leonov:
Jak tohle ale provést ve firefoxu?
možná by bylo lepší zeptat se na firefoxím fóru, dostal bys tam přesnější a možná i rychlejší odpověď.

Osobně o takové možnosti nevím, já to dělám tak, že si stránku uložím do záložek, záložce přiřadím Klíčové slovo (pravý klik -> vlastnosti) a přes to pak stránky spouštím.
Leonov
Profil *
panther:
Firefoxí forum je bohužel, jak je tam psáno delší dobu mimo provoz. Kdyby to klíčové slovo, jak píšeš nebylo nutné psát do urlbaru., tak by mi to život ulehčilo ale takhle to není uplně totéž co pohodlíčko v opeře. Pokud znáš/te jiné - funkční firefox forum., tak by to bylo taky možná fajn.
panther
Profil
Leonov:
Kdyby to klíčové slovo, jak píšeš nebylo nutné psát do urlbaru., tak by mi to život ulehčilo
ono zase není tak těžké zmáčknout před vyťukáním pár klíčových písmen (používám 2-3 písměnné zkratky) zmáčknout F6 pro otevření stránky ve stávající záložce, nebo Ctrl+T pro otevření nové záložky.

Otevření této diskuse mi zabere asi tak vteřinu, možná dvě (CTRL+T, djpw, ENTER).

Firefoxí forum je bohužel, jak je tam psáno delší dobu mimo provoz.
to jsem si nevšiml, nicméně je tam i informace, kde se nové fórum nachází, kam je přesunuto.
Timy
Profil
panther:
zmáčknout F6 pro otevření stránky ve stávající záložce
Případně alt+d, přijde mi to rychlejší než mačkat vzdálené F6.
Leonov
Profil *
Ta F6 toho zase tolik neřeší. 1)musím mačknout na F6., čímž se dostanu teprve do aktivního urlbaru 2) musím něco identifikačního napsat 3)zmáčknout enter. Tomu říkám v porovnání s operou vcelku opruz. Tam je nutný pouze jeden krok a to proste mačknutí na jedinou klávesu a stránka už se načítá..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0