Autor Zpráva
igamenir
Profil
Zdravím Vás,
nemám přímo problém, spíš záhadné řešení problému, o kterém bych rád znal názor.

Na pracovním notebooku mi dělám na s Windows 7 a Virtual PC. První divná věc je, že potřebuje skoro 3GB paměti, aby se vůbec Virtual PC nastartoval. Na jiným notebooku/systému stačí mnohem míň. Musím pozavírat skoro všechny běžící programy a někdy i služby, aby to šlo. Horší je, že po nastartování se Virtual PC poměrně dost seká, mrzne, prostě funguje pomalu - stisknu klávesu / tlačítko myši a čekám vteřinu než se to projeví. Psát kód je hotové peklo.

Ta největší podivnost, proč jsem zadal téma a právě na tomto serveru, je, že problém se sekáním zmizí, když na počítači spustím Firefox a v něm otevřu Gmail. Jak je to možné? Co asi gmail načítá a používá, že to má takový efekt na Virtual PC?

Díky za jakoukoliv myšlenku,

Pavel
Beavis
Profil
igamenir:
A samotný Firefox nemá žádný vliv?
Virtual PC aby sežral 3 GB RAM se mi nějak nezdá.
Chamurappi
Profil
Reaguji na igamenira:
Virtual PC obvykle sežere tolik, kolik té konkrétní virtuální mašině nastavíš.

Co asi gmail načítá a používá, že to má takový efekt na Virtual PC?
Pochybuji, že tam mají nějaký blahodárný urychlovač počítače :-)
Beavis
Profil
Chamurappi:
Virtual PC obvykle sežere tolik, kolik té konkrétní virtuální mašině nastavíš.
+ samotný Virtual PC taky něco bere, ale pohybuje se v v řádech desítek MB, což je zanedbatelné.
igamenir:
Zkusil bych notebook projet pořádným antivirem.
igamenir
Profil
Chamurappi:
Samozřejmě, tak hodný Google nebude. Spíš mě napadlo, že možná používá třeba plugin javy, který v kombinaci W7+Virtual PC chybí. Nevím.
A ano, Virtual žere to, co mu nastavím, ale když mu dám míň, tak ani Gmail nepomůže.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0