Autor Zpráva
Ivann
Profil *
Prosím , kde se dá stáhnou ovladač pro Win 98 - pro
Flash disk Kingston.

Dík

Ivann
mafos
Profil
Prvotně bych asi hledal na jejich stránkách. Stačí si pouze vybrat Tvůj model flash disku a doufat, že vydali ovladače pro 98.
Ivann
Profil *
Ale prý existují - dají se stáhnout univerzální ovladače pro W 98

prý detekují pak většinu flashů.........

Flash budu teprve kupovat.....DataTravel........

Dík

Ivann
Ivann
Profil *
Třeba tohle jsem myslel...............


http://windows98.ic.cz/
mafos
Profil
Aha. Tak to zas já neznám. Windows 98 nepoužívám už od vydání XP, takže jsem nic takovýho nikdy nehledal. S tímto tedy bohužel nepomůžu.
tayger
Profil *
Ivann:
Tohle je poměrně hodně obtížný problém, protože Win 98 jsou už moc zastaralá a firmy nemají důvod vytvářet pro ně ovladače, ani nějaké univerzální ti to moc nepumůže. Vím jak obtížné najít a to jsem je hledal tak cca před pěti lety a už tenkrát dost marně.

Taková je situace, a na co je potřebuješ? Jestli do virtuálního stroje, tak to se dá určitě řešit i jinak.
Davex
Profil
Ivann:
Pro podporu jakéhokoli Flash USB disku ve Windows 98 by ti mělo stačit nainstalovat nusb z odkazované stránky. Kdysi jsem provozoval verzi 2.21 a opravdu to fungovalo.

Kategorie Problémy v začátcích je určena pro dotazy o webdesignu, takže toto vlákno přesunu do Práce s počítačem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0