Autor Zpráva
kozusnik.jan
Profil *
Dobrý den, reinstaloval jsem si pc, a potřeboval bych poradit, který antivir je podle Vás nejlepší. Jelikož mám celkem slabý notebook (486 MB ram, 2,4 GHz procesor Pentium4,...) chtěl bych, aby zabíral co nejméně paměti ram, a aby co nejméně brzdil notebook. Předtím jsem používal NOD32 4, ale na internetu jsem četl, že NOD32 není už ten nejlepší antivir. Momentálně mám Microsoft Security Essentials, ale ten bere hodně paměti RAM. Prosím poraďte

Moderátor Chamurappi: Titulek „Antivir“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Vojtíšek
Profil *
kozusnik.jan:
Já používám několik let spokojeně Avast, ale nevím kolik paměti potřebuje.
kozusnik.jan
Profil *
No, ja jsme se dival u brachy na pc, ten má Avast Free Antivirus, a ten mu bere cca 26 MB. Tak nevím, zda Avast, nebo zůstat u NOD 32 nebo nějaký úplně jiný
Miloš
Profil
Avast je zadarmo, Nod ne.
U Avastu se dá nastavit, které moduly mají běžet a jak podrobnou kontrolu mají vykonávat – např. nepoužíváš-li P2P, můžeš tento modul deaktivovat.
Mastodont
Profil
Avira zabere asi 22 MB, nemohu si stěžovat.
mckay
Profil
kozusnik.jan:
I přes tu spotřebu paměti doporučuji Microsoft Security Essentials, je to dobrý antivirák a tuším že byl dokonce jednou označen jako nejlepší...
kozusnik.jan
Profil *
OK. Dík za všechny vaše rady :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0