Autor Zpráva
peteo
Profil
Dobrý deň,

kúpil som starší notebook (Acer Aspire 3104WLMi$), bohužiaľ bez CD s ovládačmi.
Nakoľko je na ňom Vista, ktorá mi nevyhovuje, chcel by som na neho inštalovať XP (ach, nostalgik).

No bojím sa, že pri inštalácii sa mi môže stať, že počas inštalácie sa mi nenainštalujú všetky ovládače.
Preto by som rád, vedieť, či tieto môžem nejakým spôsobom zálohovať a potom ich pri prípadných problémoch použiť.

Ďakujem.š
Bubák
Profil
Myslím si, že ovladače z Vist budou v XP nepoužitelné.

peteo:
No bojím sa, že pri inštalácii sa mi môže stať, že počas inštalácie sa mi nenainštalujú všetky ovládače.
Tak je doinstaluješ dodatečně. Potřebné ovladače si stáhneš z netu, měly by být na stránkách výrobce notebooku, nebo komponenty, pokud ještě podporuje starší systém, tedy XP.
Tayger
Profil *
peteo:
Možná tomu nebudeš věřit, ale možná máš štěstí, u nových notebooků se často stává, že pro ně neseženeš ovladače pro XP, protože je výrobci již zanedbávají. Jinak jak napsal bubák, najdeš je na stránkách výrobce. Jen než přeinstaluješ wini na XP, tak si projdi ve správci zařízení všechny zařízení a hlavně si stáhni předtím pár ovladčů především na síťovou kartu pro winXP.
peteo
Profil
Notebook je z roku 2007, takže predpokladám, že ovladače pre XP by mali existovať.

;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0