Autor Zpráva
bojars
Profil
Mám:
W98SE AMD K6-2 500, video OnBoard (8MB), kúpil som si dnes DVD RW LG GSA-4163B (IMHO víťaz testu v poslednom Chip-e)... chcem si dať dokopy nový Komp, ale neskôr, len som to DVD-RW "pokusne" vložil do stroja.
DVD-ROM-y to číta, ale keď som vložil DVD Video, tak skončí tak rýchlo ako začne... t.j. v programe Power DVD mi hneď vykočí také malé čierne okienko "Stop" a nič... ani tá "Modrá smrť" neni, proste nechce mi to hrať... ale Wokna mi fungujú ďalej.
Prosím praďte: Mám ešte niečo nastaviť, alebo použiť iný prehrávač?
:-(
habendorf
Profil
Teď jsem na xp, ale pamatuji si, že se mi dřív Power DVD na W98 taky občas seklo. Na některá DVD jsem musel jít s Win DVD (myslím že se to tak jmenovalo), některá mi nepřehrálo nic (ale v normálním dvd přehrávači jely). Asi je nejvyšší čas odstřelit W98 do horoucích pekel.
bojars
Profil
Win DVD

Budem musieť prekopať staré CD-čka, ten program má temer 28 MB a ten môj DialUp... ďalšia z mojich slabín.

Asi je nejvyšší čas odstřelit W98 do horoucích pekel.

no veď, ale to chce silnejší Komp...

Díky,
bojars
Profil
Niečo som poriešil. Takže:
- inštaloval som "Codec Pack All In One",
- nastavil som hardvarové urýchľovanie pre prehrávanie DVD,
- nastavil som pre DVD mechaniku DMA, aktivoval som ho aj v BIOS-e (na mojej doske robí DMA pre disky trochu problémy, t.j. keď mám zapnuté DMA neviem sa pripojiť na NET, nechápem, prečo, ale je to tak),

Výsledok:
- zvuk v pohode,
- obraz sekvenčne trhá, t.j. nie je tak plynulý ako by mohol byť... IMHO grafika nevládze.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0