Autor Zpráva
abcd
Profil *
Ahoj chtěl bych se zeptat koupil jsem si novou klávesnici a myš na usb do teď jsem oužíval seriové porty . Připojil jsem je ,ale když se láduje Windows tak klávescnice parkrát problikne a na polše už nesvítí a nereaguje, avšak v biosu se sní normálně dá ovládat a myš ta jen svítí a vůbec na ploše nereaguje. Tak nevim co stim zkoušel jsem restovat bios tim že jsem vyndal a zandal baterku , ale nic se nestalo. A furt je to stejné. Možná se má někde něco v biosu povolit nebo zakázat ale nevim co nebo servie pack nějakej ? Díky za pomoc jinak má myslim nanstalovaný Service pack 2 možná i 3 ale to by snad nemělo mít vliv a v biosu mám povolený USB 2.0 a normal USB na enabled.
Bubák
Profil
Nemáš třeba připojenou myš a klávesnici přes USB prodloužení, takže je překročena maximální délka kabelu 5m?
Máš jiné USB zařízení, třeba tiskárnu, flešku? Funguje?
abcd
Profil *
Všechno jde usb kable je úplně normální, jak říkám klávesnice normálně v biosu jde ale na ploše už ne ... a instalační cd k tomu neni a v manuálu o tom nic neni . Tak nevim asi potřeba někde něco nastavit nebo aktualizovat jen nevim co ...
Hitman
Profil
Můžeš klávesnici, nebo myš vyzkoušet na jiném počítači?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0