Autor Zpráva
Packy
Profil *
Ahoj, setkal jsem se s jednou podivnou věci. Zabalil jsem něco jako samorozbalovák, winrar...takže jsem vytvořil archiv s koncovkou exe. Doma jsem jej samozřejmě testoval jestli funguje a šel rozbalovat parádně ale komu jej pošlu tomu se nechce rozbalit. Má někdo tušení, čím to může být?
tiso
Profil
Packy: a pošleš im ho cez mail? Tak potom to bude kontrolou obsahu na mailovom servery.
Packy
Profil *
Mailem ne. Soubor si stáhnou k sobe a pak jej maji problem rozbalit.
mckay
Profil
Packy:
Pro lepší statistiku by jsi ho teoreticky mohl hodit i sem… že bychom to (někteří) třeba i otestovali.
xmark
Profil
Jen se zeptám: jdou samorozbalovací rar archivy spustit v linuxu?
joe
Profil
1. Zkuste vytvořit hash obou souborů, jestli se shodují.
2. Myslím, že samorozbalovací archiv jde rozbalit i tak, že když se na něj klikne pravým tl. a pak se dá "rozbalit do...", tak bych zkusil to. Pokud to nejde tím prováděcím programem...
Packy
Profil *
Dostal jsem tip od známého.., že údajně tenhle archiv se někdy chybně rozbalí do složky temp nebo jinam. V rar settingu nastavím, aby se vše rozbalilo do aktuální složky. U mě doma vše funguje tak, že po poklepu na exe rar se vše rozbali do složky se zapakovaným exe rarem - u jinych lidi to patrně nefunguje. Jestli je tady nějaký rarolog., který by mi objasnil, jak to vlastně funguje., že když nastavím možnost: cílová cesta po extrakci: CÍLOVÁ SLOŽKA.., potom., jak je možné, že se to nerozbaluje kam má. Značka: hledá se rarolog.
DoubleThink
Profil *
Nebylo by nejjednodušší použít ZIP, se kterým umí pracovat snad každý OS v lidmi známém vesmíru, včetně telefonu, který mám teď v kapse?
Packy
Profil *
Napadlo mě, udělat pokus, jako tady někdo doporučil. Zabalil jsem kvetinu, obrázek. Pokud by byl někdo tak laskav., stáhl ji, rozbalil a napsal sem, zda se obrázek uloží do téže složky, snad někdo pomuze.

pokusna kvetina
havs
Profil
Možná ty potlačené dialogy vyděsí někomu systém, ale já ho rozbalil bez problémů.
Packy
Profil *
havs:
Takze Tobe se to rozbalí do té samé složky ze které to spouštíš? To je zajímavé, protože komu pošlu takto vyjetý archiv, okamžitě píše, že se nic nerozbalilo - nic nevidí.,, díky.
Bubák
Profil
Máš ověřeno, že se archív cestou nepoškodil?
Co hlásí WinRAR při kontrole nebo rozbalování? Já osobně nespouštím SFX archívy, ale rozbaluji je WinRARem, případně 7zipem.
Jiný archív, třebas "pokusna kvetina" jim funguje?
Netuším, zda v novějších Windows (Vista, 7) neblokuje rozbalení UAC.

Můžeš zkusit nepotlačit dialogy, ať ti uživatelé mohou nahlásit, zda a kam se jim archív rozbaluje.
Packy
Profil *
Bubák:
Mám ověřeno, že po stažení sedí bytes a soubor je řádně uložen ve složce updates. Po spuštění aktualizátorem se archiv snažím spustit ale to je to poslední , co udělám - soubory nejsou rozbaleny - nestane se vubec nic. Před instalací si vyžádám povolení správce., takže ani v UAC by něměl být problém. Nezobrazí se žádná chyba, kterou by bylo možno zachytit a opravit, prostě nic, jako ghost. Mám plnou schránku upozornění, že jim nejde aktualizace a jsem na mašli. Budu muset kompletně přeprogramovat, jak to tak vypadá aktualizace a co mě štve momentálně ještě více, tak se nikdy nedozvím, kde byla vlastně chyba.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0