Autor Zpráva
MichalK
Profil *
Dobrý den, koupil jsem si DVD a potřeboval bych z videa udělat screen captures (asi 1000 - tak co 2 sekundy z celeho videa). Může mi někdo doporučit nějaký dobrý program, ve kterém bych to mohl udělat? Předem děkuji
wolfik
Profil
Z placených programů třeba FrameShots. Z freeware třeba Avidemux.
MichalK
Profil *
Ok diky ale ani jeden z nich na dvd nefunguje :(
wolfik
Profil
FrameShots: DVD Support
Avidemux podporuje taky MPEG-2. Stačí načíst první *.VOB soubor a program si detekuje ostatní části.

Chybu bych hledal někde jinde než v programu :-)
MichalK
Profil *
Jenze na tom dvd neni zadny soubor s koncovkou vob
Bubák
Profil
Pokud to je DVD VIDEO, tak tam ve složce VIDEO_TS soubory VOB být musí.
MichalK
Profil *
Jj omlouvám se, spletl jsem se, jsou tam. Nakonec se mi to podařilo otevřít s GOM player, jen prostě z toho DVD nechce dělat ty screen captures. Jen VLC media player ale tam jsem nenašel tu funkci aby se to dělalo automaticky hromadně, a nechce se mi celý film sedět a klikat co 2 sekundy "Snapshot"
MichalK
Profil *
Tak už jsem našel program, který by to zvládl (jen nepodporuje ten formát souboru), taky jsem si stáhl any video converter abych mohl převést formát videa na nějaký, který můj program na tvoření screen shotů dokáže přečíst, jen ten any video converter prostě nechce načíst ty videa s DVD asi je to nějak chráněno proti kopírování, dá se s tím něco dělat?
wolfik
Profil
Zajímalo by mě, jak se ten program jmenuje. Že by nepodporoval MPEG-2?
MichalK
Profil *
Jmenuje se Free Video to JPG converter a na prevod souboru, jak uz jsem psal Any Video Converter.
wolfik
Profil
MichalK:
Samozřejmě že Free Video to JPG converter podporuje MPG. Takže stači VOB soubory spojit a uložit jako MPG. Například pomocí MPEG Streamclip nebo použít nějaký program na konverzi DVD na AVI (například auto gordian knot) a to nasledně načíst v Free Video to JPG.converter.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0