Autor Zpráva
J Krejčí
Profil
Dobrý den,

už nějakou dobu (asi několik týdnů) se mi pravidelně při odhlašování ze systému ukazuje dialog, že program "nsappShell: Event Window" nelze ukončit. Vždycky ho musím ukončovat manuálně. Vzhledem k tomu, jak je systém hrozně provázaný, mám obavy, aby to brzy nevyústilo v naprostý kolaps. Už se mi párkrát (v uplynulém měsíci asi 3 krát) zobrazila modrá obrazovka oznamující pád a restart systému. Nevím, jestli to souvisí s tímto problémem.

Ostatní uživatelé počítače s programem problém nemají, problémy jsou jen s mým účtem. Existuje způsob, jak se tohoto problému zbavit? Napadlo mě ještě, že bych svůj účet smazal a soubory převedl na nový účet. Když jsou problémy jen na mém účtu, mohlo by pomoci odstranění tohoto účtu, myslím... Co myslíte?
Chamurappi
Profil
Reaguji na J Krejčího:
Zkoušel sis ten název programu hodit do vyhledávače? Zjistil bys, s čím souvisí a možná i jak ho řešit.
(Jinak tady je diskusní fórum o tvorbě webových stránek. Zajímáš se o webdesign?)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0