Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj,

mám takový problémek, nainstalovala jsem si office 2007, když píši dopis ve wordu, tak když dávám odprostřed nadpis, tak odřádkuju a co se nestane, text chci mít samozřejmě od okraje k okraji, ale mně se zformátuje automaticky celá stránka.. nevím, co jsem kde zmáčkla :(( prosím poradit, co mám vypnout, abych si jednotlivé texty resp slova formátovala zvlášť?

Děkuji
Petr ZZZ
Profil
Odřádkováním se přenáší formát předchozího odstavce. Chce to nejdřív odřádkovat a až potom označit a formátovat úseky textu (jednotlivá slova, odstavce atd…). Nevíš-li, jak se zbavit formátů, můžeš si zkopírovat celý text třeba do notepadu, tam o formáty (asi) přijdeš a odtam si to zase můžeš – už bez formátů – zkopírovat do nového souboru ve Wordu (ne do toho původního, tam můžou být nějaké formáty od předtím). Nebo dáš odstavci potřebný formát a tím se přebije ten nežádoucí (samozřejmě jen pokud se týká stejné skupiny vlastností - zformátováním odstavce do bloku nevyrušíš např. tučné písmo).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0