Autor Zpráva
Inpernak
Profil *
Mám takový problém, již dříve se mi stalo, že se mi nešlo připojit na určité servery jako ftp(přes nějaký program) na bakaláře, ogame atd... Zjistil jsem, že to způsobuje jeden program na anomyzování ip,ale teď se mi to děje znovu- firewall to není, ikdyž ho vypnu furt to není, programy, které by to mohly způsobovat jsem odinstaloval a furt nic, už si vážně nevím rady :( uvítám jakkoukoliv pomoc
Davex
Profil
Pasivní mód jsi zkoušel? Pokud ti nefunguje pasivní ani aktivní ftp, tak ukaž log připojení.
Inpernak
Profil *
log připojení seženu jak? zkoušel jsem oba režimy
Davex
Profil
log připojení seženu jak?
Třeba ve FileZille se zapíná v nabídce Zobrazit/Log zpráv.
Inpernak
Profil *
Stav: Zjišťuji adresu kvalitne.cz
Stav: Připojuji se k 88.86.113.155:21
Stav: Spojení navázáno, čekám na uvítací zprávu...
Chyba: Spojení překročilo časový limit
Chyba: Nelze se spojit se serverem
Stav: Čekám na opakování...
Inpernak
Profil *
pardon, tam jsem zblbnul heslo, todle je se spravnym heslem Stav: Zjišťuji adresu skolawebu.kvalitne.cz
Stav: Připojuji se k 88.86.113.137:21
Stav: Spojení navázáno, čekám na uvítací zprávu...
Chyba: Nelze se spojit se serverem
Davex
Profil
Zkoušel jsi i připojení na jiné servery než od Webzdarma? Anonymní připojení třeba na ftp.sh.cvut.cz nebo ftp.linux.cz funguje?
Inpernak
Profil *
to samé, nelze:(
Davex
Profil
Zkus restartovat modem vytažením ze zásuvky a pokud máš tu možnost, tak vyzkoušej připojení i z jiného počítače a s jiným ftp klientem. Také by to mohlo být způsobenou chybou u poskytovatele připojení.
Inpernak
Profil *
Na jiném pc to samé, nepomáhá vytáhnout ze zásuvky, co jsem hledal na google tak pár lidí už s upc a ftp měli. Ale nevím jak to řešit
Davex
Profil
Inpernak:
Ale nevím jak to řešit
Vyřeš to nahlášením poruchy na zákaznické lince. Tady s tím nic neuděláme.
clam
Profil *
Tak mám v práci úplně stejný problém s tím, že přes jiného poskytovatele připojení (např. z domů) se na dotyčný problematický server dostanu. Zkusila jsem se připojit přes mobil (prohlížeč Safari - WiFi - stejný router a poskytovatel, přes kterého to z mého PC nejde) a dostala jsem se na server bez požadavku na login a heslo, ale na soubory, které nejsou k žádnému z webů. Jen nějaké zazipované soubory v několika adresářích. Je chyba u mě, u poskytovatele připojení nebo webhostingu? Napadá vás někoho něco?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0