Autor Zpráva
Pitness
Profil *
Mám windows XP a niekedy (asi raz za 2 týždne) mi to spraví takú haluz, že sa mi comp sám od seba vypne, prípadne sa reštartuje. Nikdy neviem kedy sa to stane a ani prečo sa mi to deje. A nezáleží ani na činnosti, akú práve na compe robím.
Keby mi niekto vedel poradiť, čo s tým mám robiť, bol by som veľmi vďačný.
Vopred vám ďakujem
Pitness
SuE
Profil
není to něco jako tohle? http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=16&topic=1 018&page=0#10
v každém případě by to chtělo projet antivirem - jestli nemáš, stáhni si nějaký free - buď avast z alwil.cz nebo avg7 z free.grisoft.com nebo zkus online scan na symantec.com
Pitness
Profil *
nie, mne tam nikdy nič nevypíše, len sa surovo vypne.
A je mu (compu) úplne jedno, čo práve robím. či sa hrám, alebo na niečom pracujem, alebo ide film, či hudba.
A antivirák používam NOD, ktorý sa mi automaticky aktualizuje ( nemal som vír ani nepamätám).
Podľa mňa je to chyba niekde v systéme, ale neviem prísť na to, kde.
DoubleThink
Profil *
Můžeš ještě zkusit Norton SystemWorks. Dokáže opravit některé chyby ve widlích.

Na každý pád bych ale zrušil automatický restart při selhání systému (je implicitně povolen) - dozvíš se aspoň co se stalo.

Taky to může být vadná RAMka (zkusil bych MemTest) nebo zdroj.
Yuhů
Profil
tohle se mi stávalo s vadnou ramkou
SuE
Profil
možná by pomohlo zkusit repair woken - normálně jako instalaci z cd a tam vybrat opravu (tak nějak se to jmenuje, jednou jsem jim taky ublížila a pomohlo to :-)) . Nesmí to být nový instal, to by přepsalo registry.
Pitness
Profil *
Ďakujem za rady a pokúsim sa ich realizovať. Dúfam, že aspoň niečo pomôže.
Ešte raz dík.
Anonymní
Profil *
No nakoniec sa ukázalo, že problém bol v grafike, lepšie povedané v chladiči, ktorý mi nesťastne odchádzal a tým pádom sa grafika prehrievala. Vyvrcholilo to tento piatok, keď mi chladič úplne odišiel.
Ešte raz ďakujem všetkým za rady, na ktoré budem myslieť v budúcnosti.
Pitness
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0