Autor Zpráva
aaaaaaaa
Profil *
ahoj, mám problém s klávesnicí, tak používám klávesnici na obrazovce!

když připojím normální, tak nereaguje, ani neproblikne. mám stolní pc, klávesnice používá zastaralou technologii připojení, myslím tím tenkulatý konktor.

v klávesnici prolém není, když připojím jinou, tak to pípá, jak nějaká chyba. pípá to z pc, ne z bedýnek.

fakt se z tou kl na obrazovce píše blbě a pomalu!
aaaaaaaa
Profil *
ještě dpíšu, že po připojení problikne a paknefunguje!
Joker
Profil
aaaaaaaa:
A funguje ta klávesnice s jiným počítačem?
aaaaaaaa
Profil *
Joker: samozřejmě ano
Radek9
Profil
aaaaaaaa:
Tak to potom bude chyba v konektoru. Pokud tam máš USB slot, tak si můžeš koupit redukci na PS/2 (popřípadě sehnat klávesnici na USB).
xmark
Profil
Nebo bude chyba v tom druhém konektoru nebo klávesnici. Pokud do nákladů počítáš i čas, který strávíš cestou do obchodu, levnější bude koupit za 200,- novou klávesnici.
Webotikon
Profil
aaaaaaaa:
když připojím normální, tak nereaguje, ani neproblikne. mám stolní pc, klávesnice používá zastaralou technologii připojení, myslím tím tenkulatý konktor.
Ten guľatý konektor je PS/2.

v klávesnici prolém není, když připojím jinou, tak to pípá, jak nějaká chyba. pípá to z pc, ne z bedýnek.
Keď pripojíte chybnú klávesnicu, tak to nepípa a keď pripojíte inú, tak to pípa? Pochopil som to správne?

Bežne by mal počítač pípnuť iba jeden krát. Pokiaľ pípa viac krát, tak nastala nejaká chyba. Zvyčajne sa aj zobrazí chybová hláška počas kontroly POST. V súvislosti s klávesnicou to býva "keyboard error" alebo "not keyboard present". Nič podobné sa na monitore pri spúštaní systému nezobrazuje?
aaaaaaaa
Profil *
Webotikon:
ano je to ps/2

pípá neustále, dokud ji neodpojím

žádná chyba se tam nezobrazí, v ovladačích je uvedeno, že je funkční!
Tori
Profil
aaaaaaaa:
pípá neustále, dokud ji neodpojím
co se stane, když otevřete nějaký textový editor, třeba notepad, a kliknete tam kde se píše? Nezačne se vypisovat nějaký opakovaný znak? Mohla by být zaseknutá klávesa (případně poškozený / zkratovaný kontakt zatečeným čajem, vínem apod.). Viděla jsem to sice u notebookové klávesnice, která je o dost citlivější na podobné věci, ale asi i u obyčejné by se to mohlo stát.
Webotikon
Profil
aaaaaaaa:
pípá neustále, dokud ji neodpojím
Skúsil si zapojiť vadnú klávesnicu do iného PC a 100% funkčnú klávesnicu zapojiť do toho pôvodného PC?
Bubák
Profil
[#3] Joker:
A funguje ta klávesnice s jiným počítačem?

[#4] aaaaaaaa:
samozřejmě ano

Jen nevím, zda „samozřejmě ano“ znamená: "samozřejmě ano vyzkoušel, klávesnice jinde funguje" nebo "samozřejmě ano vyzkoušel, klávesnice jinde nefunguje".
Podle titulku předpokládám vadnou klávesnici, pak ale založení vlákna postrádá smysl, protože klávesnice je opravdu vadná a jediná možnost je jení výměna.
aaaaaaaa
Profil *
co se stane, když otevřete nějaký textový editor, třeba notepad, a kliknete tam kde se píše?

nic se nestane, pípá dál

Jen nevím, zda „samozřejmě ano“ znamená: "samozřejmě ano vyzkoušel, klávesnice jinde funguje" nebo "samozřejmě ano vyzkoušel, klávesnice jinde nefunguje".
Podle titulku předpokládám vadnou klávesnici, pak ale založení vlákna postrádá smysl, protože klávesnice je opravdu vadná a jediná možnost je jení výměna.


ano, na jiném počítači funguje
aaaaaaaa
Profil *
Všem děkuji, problém jsem vyřešil sehnáním klávesnice na usb port.
Moderátor Chamurappi: Odtučněno. Nepiš velkými písmeny, bývá to považováno za (zpravidla nevhodný) křik.
Nelly
Profil *
ahojky nefinguje mi klavenice ale jen určite pímenka co mam delat ??? Nelly
Davex
Profil
Nefunkční písmenka nepoužívat nebo obrátit klávesnici naruby a vyklepat drobky.
mirekpitour@seznam.cz
Profil *
Nejde mi klavesnice na PC


mirekpitour@seznam.cz:
[i][/i]
LudekBrno
Profil
mirekpitour@seznam.cz:
Nejde mi klavesnice na PC

Děkujeme za informaci.
margin
Profil *
Třebas kabel klávesnice překouslo morče, nebo si s kabelem hrála kočka. Anebo je v klávesnicí tekutina, nejhorší pro klávesnice jsou různé tlamolepivé chemikálie.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0