Autor Zpráva
repporelllo
Profil *
neviete mi niekto poradit v com moze byt problem, ked mi ide na PC iba Mozilla a ostatne prehliadace mi nezobrazia stranku /ako keby nebol pripojeny net/... /Opera,Chrome,explorer/ ...a v mozille mam zase ten problem ze ked je na stranke pop-up okno tak mi vyskoci prazdne okno, uz mam nato celkom nervy lebo nemozem hrat poker :-))) dik za radu
__construct
Profil
Za 1. Ten tvoj titulok nevystihuje podstatu dotazu.
Za 2. Porušuješ pravidlo č. 2
Nepripájaš sa náhodou cez proxy server? FireFox ho možno detekoval a nastavil sám.
Tie prázdne pop-up okná môžu byť spôsobené vírom.
repporelllo
Profil *
Ja sa do týchto vecí ohľadom pripojenia nejako nevyznám, niekedy dávnejšie mi ale niekto s tou proxy niečo v Mozille nastavoval a od vtedy ide... Chcel by som spojazdniť tie zvyšné prehliadače (nedá sa mi cez ne pripojiť ani doma ani inde)... Ak by si mi vedel napísať nejaký podrobnejší návod čo s tým tak by som ti bol vďačný, ale vidím to tak, že sa asi nevyhnem reinštalovaniu Windowsu asi nevyhnem...
__construct
Profil
Aké máš proxy nastavenia vo Firefoxe môžeš ľahko zistiť keď si otvoríš novú kartu a napíšeš do nej about:config a do filtru napíšeš proxy…
repporelllo
Profil *
No skúsil som tie nastavenia nahádzať do IE (hádam som ich tam dal správne) a stále to nefunguje.... Mne napr. ani nechce aktualizovať programy, lebo sa im nepodarí pripojiť, takisto sa nevie spoijť ICQ s facebookom....
__construct
Profil
Tak to je potom predpokladám zle nastavený firewall …
repporelllo
Profil *
firewall vypnutý a nič sa nedeje, ale nechaj tak, takto to aj tak asi len ťažko vyriešime, díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0