Autor Zpráva
Jarkko
Profil *
Ahoj,
Kdyz chci odeslat fotku pres prave tlacitko tak se okamzite otevre okno
Prihlaseni ke sluzbe Windows Live Mail
pokud se neprihlasim tak se posta neodesle. Jde nejak nastavit to, abych mohl odesilat fotky pres prave tlacitko bez toho abych se prihlasoval k teto sluzbe? Pokud dam napsat novy email a dam pripojit fotku tak se vse odesle i bez prihlaseni k teto sluzbe ale jde o to ze se musi pracne vyhledavat tyto fotky. Dekuji za pomoc.
Iva
Profil *
Ahoj,mám stejný problém a nevím,jak ho vyřešit.Nechci posílat fotky na Sky Drive /jakési úložiště/,ale jako prezentaci - přílohu mailu.Jakmile je chci zmenšit,přeskočí to na tento formát a nevím,jak to vrátit zpět.Dám-li připojit soubor,tak jsou fotky moc veliké.
Prosím,má s tím někdo zkušenost a porad í?Díky.
Vít
Profil *
Jde to. Jakmile se vytvoří mail, klepnout do pole alba v mailu, pak nahoře na Nástroje fotoalba a pod tím na kancelářskou sponku.
ludekbrno
Profil *
Vít:
Já myslím, že už na to za ty dva roky, co od dotazu uplynuly, přišli sami ;-)
Monika Čudová
Profil *
Dobrý ... Mám dotaz ... nejdou mi posílat maily... jak to opravím ??? Veškerou poštu přijímám, ale jakmile chci mail poslat ukazujeme mi to chybu .. Nějaká rada???
LudekBrno
Profil
Monika Čudová:
Pozvat si někoho kdo tomu rozumí. Nicméně příčina bude v chybně nastaveném SMTP serveru. Ptejte se u svého poskytovatele internetu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0