Autor Zpráva
Morasino
Profil
Mám takovej menší problém...

Potřebuju skypovat a narazil jsem na drobnej problém... mám to nastavené viz screen:



Když sundám fajfku z toho mikrofonu, tak to sice jde (ale musím řvát - jako fakt řvát) a ve sluchátkách mi to úplně píská a šumí....

Co s tím? Jde o nastavení citlivosti nebo co?

Díky.
Yuhů
Profil
Na XPčkách existuje ještě jedno schované ovládání hlasitosti mikrofonu. Já se do něj dostávám přes Start > Nastavení > Ovládací panely > Zvuky a zvuková zařízení > Zvuk > Záznam zvuku > Hlasitost. Tam mám potom ještě jednu hlasitost mikrofonu.

Z dotazu není zřejmé, jaký systém máš. Taky nevím, co se stane, pokud pod tím svým mikrofonem klikneš na Upřesnit.

Zkoušel jsi třeba Záznam zvuku (program). Pokud přes Záznam zvuku nahraješ čistý zvuk, je chyba ve Skype. Pokud nahraješ šum, je chyba v hardwaru, v ovladačích nebo v nastavení hlasitosti.
Morasino
Profil
Ahoj,

XP, zapomněl jsem to dodat. :-)

mám to takhle nastavené:


Jinak nahrává to šum/pískání... ale když přitlačím jdu tam i slyšet.

Jsem v tomhle naprostej lajk... už jednou jsem s tím měl problém, ale nakonec se to povedlo... jenže teď travím celé Vánoce tím, že to nastavuji a stejně nic...
Díky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0