Autor Zpráva
Fída
Profil
Ahoj,
při instalaci Windows jsem chtěl sloučit disky, ale jen jsem smazal všechny kromě disku C v domění, že zbylé místo se přesune na něj, což se tedy patrně nestalo. Nevim, kolik na tom 10 let starym počítači bylo místa předtím, ale 11 GB je podivný číslo.

Patrně jsem měl smazat všechny oddíly a pak vytvořit nový. Každopádně půjde to nějak napravit bez reinstalace? Dík
Prochy
Profil
sloučit do jde pomocí partion magic nebo něčím podobný dej si např. na stahuj vyhledat správce oddílů a přečti si jeho informace. Např. něco jako slučování disků apod.
Fída
Profil
Prochy:
Já se právě obávám, že to není o oddílech, jelikož jsem tam nechal místo bez oddílů. Tak nevim, zda to najde, ale zkusím to. Dík
Keeehi
Profil
Fída:
Jít by to mělo.
lordfrikk
Profil
Je to ůplně jedno jestli je to místo bez oddílů nebo s nimi, třeba Acronis Disk Director to zvládne rozdělování/slučování i když jsou na disku data. O freewaru bohužel nevím, to budete muset zapátrat, ale jsem si jist, že něco podobného existovat bude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0