Autor Zpráva
pexxxik
Dobrý den,
Můj problém vůbec nechápu a na internetu jsem o něm nenašel žádnou zmínku. Když zapnu průzkumník windows a chci se prokliknout do další složky vypíše mi to hlášku, která je na tomto obrázkuobrázku. Možná to má něco společného s tím, že jsem včera stáhnul aktualizace na win 7, zhruba od té doby to nejde.
joe
Pravděpodobně to má něco společného s programem, který asocioval adresáře :) Aktualizace to asi nebude.

Pokud klikneš pravým tlačítkem na složku, co máš napsané tučným písmem? Otevřít?

Dá se to upravit v asociaci přípon, kde jako přípona bude asi napsáno "Folder" nebo "Složka" a "Složka souborů", tak to bylo tuším ve starších verzích. Tam se to pak dá změnit zpátky.
pexxxik
Ahoj,
Tučným písmem je napsáno Prozkoumat, když kliknu pravým tlačítkem na složku a dám otevřít, tak se složka otevře, nešlo by tedy aspoň změnit, že by se složka po kliku otevírala a ne prozkoumávala?

Bohužel jsem nic jako "Folder", "Složka" nebo "Složka souborů" nenašel.
xmark
Zkusil jsem hledat windows seven folder association explorer a našel tohle:
http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itproinstall/thread/a7865c24-8185-4144-94e4-4e1710028912
pexxxik
xmark:
Dík moc, pomohlo to, ne hned první pokus, ale jeden člověk odkazoval na www.winhelponline.com/blog/file-asso-fixes-for-windows-7/ tam jsem stáhnul potřebný registr a vše funguje. Jen kdyby měl někdy někdo podobný problém. Dík moc

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: