Autor Zpráva
Afrod
Profil
Zdravím, kdysi sem měl stránku na výpočet wattů. Jednalo se o to, že když jsem skládal počítač vlezl sem na tuhle stránky a tam sem si vybral všechny komponenty co plánuju do pc dát a ono mi to vyhodilo číslo, jakej zdroj s minimální wattáží tam dát, ale bohužel jsem stránku stratil a nemůžu ji najít. Poradí mi někdo adresu stránky? Dík


Jak na potvoru hned jak to sem napíšu tak to na strýčkovi googlovi najdu. Kdo by chtěl tu stránku taky znát tak je tady http://www.extreme.outervision.com/psucalculatorlite.jsp
Joker
Profil
Afrod:
Pro zajímavost, vycházejí z toho pro některé sestavy nějaké pozoruhodné výsledky?

Já jen že volba zdroje bývá celkem jednoduchá: Nejslabší co mají obvykle bývá 350W, což zároveň stačí pro většinu konfigurací. Pro hi-end koupit to, co je napsané jako minimální doporučený výkon zdroje u grafické karty. U počítačů s více grafikami, procesory, mnoha disky a podobně přičíst spotřebu odpovídající těm komponentám co jsou „navíc“.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0