Autor Zpráva
Geiss
Profil *
Mám stolní PC s XP a notebook s Win7. Internetové připojení ADSL. Potřebuji propojit tyto počítače tak, aby notebook bral internet jako wifi přes modem (nevím, jestli jsem to napsala srozumitelně). Notebook mi fungoval na ADSL po přepojení kabelu. Mojí snahou propojit PC se tato možnost ztratila (prostě jsem záhadným způsobem zlikvidovala připojení) - není možno se teď připojit z notebooku na net vůbec... Může mi někdo poradit, co s tím?
l564
Profil
Pokud jsem to pochopil dobře tak ty chceš aby NoteBook bral internet z wifi a wifina je napíchlá na modem , a stolní počítač aby bral net z notebooku ?
Geiss
Profil *
l564:
Ne, stolní PC má ADSL a modem, který má i wifi, na kterou chci připojit NB. NB by si bral net přes stolní PC. Já to neumím výstižněji popsat... :-(
pates
Profil *
Geiss:

Dúfam, že som to správne pochopil. Máte 3 zariadnia. 1. ADSL MODEM, 2. Stolné PC, 3. Notebook.
Vy chcete mať internet na Nootebooku a PC súčasne. PC sa má pripojovať cez kábel a notebook bezdrôtovo cez wifi. Správne?
joe
Profil
Předpokládám, že internet na PC teď funguje.

Pak by mělo stačit vytvořit nové bezdrátové připojení - na stolním PC. V ovládacích panelech - připojení k síti a internetu - tam by někde mělo být vytvořit nové bezdrátové připojení.

Přesně nevím, mám už také Win 7.

Na notebooku pak to připojení uvidíš a tam už se na něj připojíš.
pates
Profil *
Riešenie:
Nastaviť (povolit) Wifi na ADSL modeme podla manualu od zariadenia. Potom uz len vyhladat siet na Ntb a pripojit.
Popripade sa taky modem zohnat. (s wifi) A budete sa na net moct pripajat pekne bez problemov ako cez wifi tak aj kablom. A este nebudu Ntb a PC od seba zavisle.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0