Autor Zpráva
majo80
Profil *
V akom programe by sa dal otvoriť text veľký 1-2GB? Stačí len otvoriť, prípadne označiť a skopírovať text, úpravy a ukladanie nie je podstatné.
marcus33cz
Profil
Já mám pocit, že na tohle se mi - po selhání v nejrůznějších editorech od Pspadu přes Netbeans až po Jedit - nejlépe osvědčil obyčejný Poznámkový blok (Notepad) ve Windows.

Je pravda, že ten soubor byl o dost větší než 2 GB, takže ty 2 GB by možná nějaký zmiňovaný zvládl. Hodně štěstí, načítalo se mi to dlouho, jak k****. :-)
jenikkozak
Profil
majo80:
Když jsem někdy potřeboval otevírat velké soubory a funkce Poznámkového bloku mi nestačily, došlo na Wordpad, který je součástí Windows. Možná by se ale našel nějaký specializovanější software, záleží na tom, o jaký typ dat se jedná.
_es
Profil
majo80:
Asi na to bude dobrý taký softvér, ktorý nenačítava celý súbor do pamäte. Možno by dobre poslúžili rôzne „starodávne“ editory.
Chamurappi
Profil
Reaguji na maja80:
Prohlížeč texťáků v souborovém manažeru Altap Salamander. Možná i v kterémkoliv jiném souborovém manažeru — nejspíš žádný prohlížeč si nepotřebuje držet v paměti všechno.

Zmíněný Notepad by to zvládnout měl, pokud máš dostatek paměti (cca tolik, jakou velikost má ten soubor) a fakt hodně trpělivosti :-)
Timy
Profil
Tohle myslím dobře zvládal Notepad++, ani s tou editací nebyl problém. Další tipy třeba tu.
majo80
Profil *
Jedná sa iba o čistý text. A problémom nie je ani tak pamäť ako rýchlosť spracovania. Notepad absolútne nevyhovuje..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0