Autor Zpráva
Antaury
Profil *
Ahoj...mám menší problém s reproduktory.Při hraní her a sledování filmů si vždy zapínám stereo zvuk.Problémem je že repráky mám na stole prohozené a levý reprák mám na pravé straně a pravý reprák na levé straně.Asi si říkate že jsem blbej když si je neumím na stole prohodit,jenomže problémem je že kdybych si je prohodil, tak by kabel do počítače nevlezl,protože je příliš krátky.Chci se zeptat jestli neexistuje nějaký software který by uměl prohodit zvuky v reprácích.
Matess
Profil *
Antaury:
A proč se ptáš zrovna na foru o webdesingu?
Antaury
Profil *
Tak ostatně není to jen fórum o webdesignu...Přece nejsem jedinej kdo tu píše i problémy s PC/hardwarem či dokonce softwarem...
ShiraNai7
Profil
Antaury:
tak by kabel do počítače nevlezl,protože je příliš krátky

Kup si delší, nejsou drahé.
Joker
Profil
Antaury:
Přece nejsem jedinej kdo tu píše i problémy s PC/hardwarem či dokonce softwarem
A právě proto se to snažíme omezovat, protože to sem přivádí lidi s problémy čím vál vzdálenějšími od tvorby webů.
Jinak ad dokonce softwarem, PC software má zaměření fóra obvykle blíže než hardware.

Antaury:
Chci se zeptat jestli neexistuje nějaký software který by uměl prohodit zvuky v reprácích.
Některé hry a video přehrávače tuhle volbu mají, „Invert stereo“ nebo tak nějak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0