Autor Zpráva
bohuš
Profil *
Ahoj, nějak se trápím ...nejde mi najet na stránky youtube, používám explorer(mám i jiné pr, ale v něch taktéž nejde najet na youtube), jawascript je v pořádku,aktivní skriptování povoleno......tak nevím. byl bych rád kdyby mi někdo poradil...dík
Radek9
Profil
bohuš:
Málo informací. Vypisuje ti to nějakou chybu? Můžeš poslat screen?
bohuš
Profil *
Radek9:
....v expl. to píše klasiku...Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku. a v Opeře bílá čistá stránka....žádné chybové hlášení.......pokud spustím diagnostiku....:
- vzdálené zařízení nebo prostředek nepřijímá připojení Obraťte se na Správce sítě-
-zařízení nebo prostředek(www.youtube.com)není nastaven, aby přijímal připojení na portu Složka WWW(HTTP).

V minulosti vše fungovalo, jen včera to chtělo o po mě nějaké uložení při zavírání "youtube"....dal jsem ne.....a je vymalováno.

R.
ybznek
Profil
start-> spustit
"notepad %windir%\System32\drivers\etc\hosts"
pokud uvidíš, že je tam někde youtube, tak (tento soubor pro jistotu zálohuj) a řádek smaž

o tomhle řešení pochybuju, ale možná, že nějaký červ...
hostiik
Profil *
Ahoj,
tak mam ten samej problém jako bohuš - když zadám do exploreru www.youtube.com, hlásí to
"Internet Explorer cannot display the webpage" - jako když nejsem na netu, ale přitom ostatní weby otevřít jdou..

Na youtube.com se z jiného zařízení přes stejnej modem dostanu, takže to bude něco v mém notebooku.

Mám IE8, win XP, aktuální Java i flashplayer, cookies povoleny, a opakovaně vymazány
počítač projet aktuálním Avastem bez nalezení viru
rada co psal zbynek nepomohla (žádnej řádek youtube tam nebyl..)

Helpne mi prosím někdo ať nemusim koukat na videa přes mobil?

PS: dokoce i když klicknu na odkaz ytb vide z facebooku tak se taky nic nespustí a odkaz jakoby zmizí z obrazovky ;))

Díky moc za radu, Honza

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0