Autor Zpráva
ShiraNai7
Profil
Jak je nejlepší zacházet s baterií v případě, že používám notebook většinou jako náhradu desktopu a je tedy stále zapojen do el. sítě? Do teď jsem baterii vyndával, ale někde jsem četl, že to není třeba, jinde zase opak. Notebook mám z řady Acer Extensa (novější). Díky za tipy :)
Joker
Profil
ShiraNai7:
Ano, taky jsem někde četl že se má vyndavat a někde zase že ne.

Myslím, že diskuse o tvorbě webu není ideální místo, kde hledat takovéhle informace.

Dodatek:
Co se zeptat podpory nebo servisu výrobce?
jenikkozak
Profil
ShiraNai7:
Taky nemám informace příliš ověřené. Ale každopádně když se baterka z notebooku vyndá, měla by se občas vrátit, protože samovolné vybíjení pro ni není nejlepší. Notebooku by to mělo být jedno.
V dnešní době by už baterky i notebooky měly být natolik „inteligentní“, aby bylo zbytečné baterku vyndávat.
Kolibáč
Profil
jenikkozak:
V dnešní době by už baterky i notebooky měly být natolik ‚inteligentní‘, aby bylo zbytečné baterku vyndávat.
Přesně tak, navíc v síti může fungovat jako UPS. Ale doporučuje se udržovat baterii nabitou na cca 80 % a uchovávat ji v pokojové teplotě bez přístupu slunce a vlhka.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0