Autor Zpráva
Matej
Profil *
Mám takový malý problém. Nejde mi klávesa shift a to ani jedna. Mám notebook Asuss N50V series už druhým rokem a vše šlo v pořádku.
Nedávno z ničeho nic přestaly shifty fungovat. Reinstall windowsu nepomohl, vyčištění také ne. Zvláštní je že přestaly oba naráz, takže Hw chybu nepředpokládám, ale až seženu extérní USB klávesnici, tak ji zkusím. Když spustím klávesnici ve windowsu tak tam shift jde.

Začínám být bezradný, jelikož velké písmena napíšu přes capslock, ale spoustu znaků ted kvůli toho nemám.

Děkuji za pomoc.

Moderátor Chamurappi: Titulek „klavesa shift“ nevystihuje podstatu dotazu. Příště zkus prosím vymyslet lepší.
Lupa
Profil
A čo tak zohnať opravára nech sa na to pozrie?
Matej
Profil *
Tak od něj mám krásnou radu nechat notebook zreklamovat, ale to beru jako krizové řešení, jelikož si nemůžu dovolit být při nejlepším týden bez notebooku.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mateje:
Notebook reklamovat nechceš, v záruce ho máš, takže se sám do hardwaru hrabat nebudeš, nevíš, jestli je to hardwarová závada, protože jsi nezkusil externí klávesnici, a softwarovou závadu jsi prakticky vyloučil. Co bys tedy chtěl slyšet?

Výsledky hledání „remap shift“ v Googlu:
 1 • Remapping Keys and Buttons
 2 • Remapping the keyboard layout in Windows XP, Vista, and 7
 3 • keyboard shortcuts - How do I remap Shift + Del on Windows to mean ...
 4 • FEATURE REQUEST - Remap Shift function for one handed loop roll on ...
 5 • How to remap Shift+2 to "@" in the Spanish keyboard
 6 • Remap Caps Lock
 7 • Remap left \ key on g62 to shift key - HP Support Forum
 8 • Remapping the keyboard

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0