Autor Zpráva
Michal Čermák
Profil *
Ahoj všem.

Řeším teď otázku kolotoče počítačů v domácnosti, protože doma přebývá jedno hodně našlápnuté stolní PC, které bylo stavěné pro mou mladší sestru. Ta ale vyhrála notebook v nějaké soutěži a ve výsledku máme každý svůj notebook - byť dva kusy jsou už vyššího věku. Já osobně svůj notebook mám jako stolní, a protože používám hodně náročné aplikace (Altium Designer, SolidWorks, Cubase, Guitar Pro, atd.) chci si přivlastnit stolní PC, s tím že se notebooky posunou o jednoho majitele (ten nejstarší se zahodí) dle náročnosti. To co řeším je má občasná potřeba notebook mít. Potřeba je to taková, že potřebuji napíchnout ntb k projektoru, "odkecat si své" maximálně pak sem tam otevřít nějaké pdf apod. To bych mohl krásně vyřešit netbookem. Zde ale přichází má otázka. Jak řešit, abych svá data, především e-maily, kontakty a několik složek v dokumentů mohl přenášet atp? Resp. napadá Vás nějaké jiné možnosti?

Díky za názory

Michal
pcmanik
Profil
Ak mas pristup k internetu tak vyuzijes sluzby googlu na vsetko hore popisane a to ti urcite bude stacit :)
l564
Profil
Wifi, Lan, BT, IRDA (již málo používaný)
TomasJ
Profil
Michal Čermák:
Doporučuji externí HDD nebo SSD, nebo prostě paměť Flash :)
<mimoTéma>
Nejsi náhodou ze Zábřeha a studoval jsi na automobilní škole?
</mimoTéma>


l564:
Chtěl bych vidět, jak by ses tam motal s infráčem (IrDa), který funguje asi na 30 cm :D
l564
Profil
TomasJ:
Chtěl bych vidět, jak by ses tam motal s infráčem (IrDa), který funguje asi na 30 cm :D
Ale když to začínalo tak to byl velký pokrok v přenosu dat.
pcmanik
Profil
ta technologia je uz tak stara az to neni mozne
Michal Čermák
Profil *
TomasJ:
<mimoTéma>
Nejsi náhodou ze Zábřeha a studoval jsi na automobilní škole?
</mimoTéma>
Nene to nejsem já.

K tomu co doporučujete: Do teď jedu klasika na Win7 a MS Office 2003, pda synchronizuji s outlookem + využívám Office Groove pro data. Teď jsem ale koupil studentské Office 2007, kde ale silně postrádám outlook (typy na náhradu?) pro sychr. s PDA. Jinak tak nějak vím jak to řešit. Problém nastává v podobě Outlooku :(

Jinak šlo by to třeba řešit nějak podobně jako u PDa, kdy budu mít složky, které se budou mezi sebou synchronizovat (novější verze v PC se nahraje do Netbooku a obráceně) aby v nich byla stále stejná data. Lze nějak synchronizovat např. OneNote? v tomhle moc zběhlý nejsem... po celé tři roky mi stačilo co jsem měl a přehled jsem si neudržoval a teď se chystám k tak razantnímu zásahu.

Díky všem!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0