Autor Zpráva
charlie
Profil *
ahoj ahoj , jak přidám do prezentace hudbu? waw je moc velké a MP3 to nebere. Díky

Moderátor Davex: Upřesnění titulku „, jak dostanu do prezentace hudbu?“.
Louka
Profil
waw je nějaký nový formát :)?
Jinak nevím, jaký program používáš, ale mě to mp3 bere (PowerPoint 2010) a tuším, že mi nedělal problém ani PP 2003...
Keeehi
Profil
charlie:
jak přidám do prezentace hudbu?
Raději nijak. Pokud nevytváříš hudební portál, tak to bude z 99% zbytečnost.

Jinak o zvucích máš pojednáno tady.
DoubleThink
Profil *
Nejspolehlivější řešení je v současné době Flash. Případně viz ActionScript 3: Zvuk.
charlie
Profil *
Louka:
oprava formátu ne waw ale wav. Přidat do prezentace mě jdou oba formáty, ale nemůžu je poslat, dá se to poslat jen ve wav a to je moc velké. MP3 poslat nejde. Něco dělám špatně ale co?
Joker
Profil
charlie:
MP3 nejde poslat? Cože? A jak se posílá web?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Asi mu jde o PowerPoint, jeho první nalistované vlákno včera bylo Prezentace z powerpointu.
Monkeys
Profil *
charlie:
Ja som robil prezentaciu v programe After effect vysledok si mozes pozret tu! alebo v mensom na chatamajdan.sk posledny odkaz v tabulke "Prehrajte si nasu prezentaciu".
Joker
Profil
Chamurappi:
Asi mu jde o PowerPoint, jeho první nalistované vlákno včera bylo Prezentace z powerpointu.
No to je druhá varianta.
Ani tak mi ale nedává smysl výrok: dá se to poslat jen ve wav a to je moc velké. MP3 poslat nejde.
Každopádně pokud na fórum o tvorbě webových stránek píše dotaz týkající se něčeho jiného, alespoň by mohl napsat, čeho se to vlastně týká.
Keeehi
Profil
Tak mě napadá, že možná myslí to, že když do prezentace přidá hudbu a někomu to pošle, tak ten ji tam nemá.

Pokud ano, tak to vyřešíš, že dáš Soubor > Uložit jako ... > Typ souboru > Předvádění PowerPoint (*.pps)
- tím se všechny "přílohy" vloží přímo do toho souboru, ten si je pak tahá všude s sebou a nic mu nechybí
charlie
Profil *
tvořím vlastní prezentaci s obrázkama, fotkama s animací a chci to podbarvit hudbou a poslat meilem. Píšu to složitě nebo taky nějak úplně blbě? Nebo jsem úplně začátečník a nic nechápu? Co mě chybí za hudební program?
pavuk
Profil
Tohle umí třeba Picasa nebo Windows Movie Maker, ale pochybuju že bys poslal emailem prezentaci třeba o velikosti 100MB, na který se přitom snadno dostaneš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0