Autor Zpráva
Papež
Profil *
Ahoj. Mám WIN 7 a v zařízení pro záznam mám na výběr jen headset ( ten mám aktuálně připojený k noťasu a je nastaven jako výchozí ) , mikrofon notebooku, externí mikrofon a vstup 3,5 jack, vůbec nevím když s někým mluvím přes mikrofon tak mu pustit
písničku, nebo mám program na snímání obrazovky přes který se dají nahrát videa ze serverů které nemají download, ale zvuk
mi nahrává pouze z mikrofonu :_( dík za každou radu...
l564
Profil
A když jdeš do Ovládací panely a tam dáš Zvuk (nebo tak nějak) a tam kartu Záznam a tam po straně máš tzv.: stupnici. A když promluvíš do to mikrofonu tak se na té stupnici rozsvítí nějaká čárka? Já to mám takto u Windows 7. A pokud vím že to tam se rozsvítí tak musím hledat vadu přímo v programu.
Papež
Profil *
Problém je, že na kartě Záznam mám na výběr jen mikrofony, ale já potřebuju zaznamenávat zvuk z PC :-(
xmark
Profil
První příspěvek se mi nechtělo překládat do češtiny. Ten třetí si vykládaám tak, že chceš ve W7 nahrávat zvuk.
Nevím, jestli to W7 samy o sobě umí. Win XP to neumí. Používám na to AIMP tools, ke stažení na http://aimp.ru/index.php?do=download

(není třeba aktivovat panické čipy, ruská doména nerovná se automaticky virus)
Zechy
Profil
Na XPéčkách nahrávám zvuk ze zvukovky pomocí All2Wav recorderu jako směšovač stereo :)
Papež
Profil *
Ten stereo směšovač/mix mi v systému chybí :-/
Krakatoa
Profil
Papež:
Předevčírem jsem si prvně nainstaloval win 7 a řešil jsem stejný problém. Win 7 si na zvukovku hodily svůj ovladač a v něm nebyl stereo mix. Nevím jestli u toho microsoft ovladače na zvukovku jde ten stereo mix zprovoznit, já to vyřešil tak, že jsem tam pak dal přímo ovladač od výrobce toho zvukového čipu a tam už stereo mix byl.
Papež
Profil *
Krakatoa: Tak už to tam mám :-) stáhl jsem si ovladače z realtek.com ani na oficiálních stránkách MSI ( mám notebook ) nebyly... dík :-)
santonino
Profil
Chtěl jse si zaznamenat zvuk z konference, jako vždy a při zadání -všechny programy-příslušenství- nenašel jsem - záznam zvuku. Nějak se vypařil a nemohu ho obnovit. Jak na to ? Děkuj mócccc !

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0