Autor Zpráva
Memci
Profil *
Ahoj, mám na PC Vistu 32, občas si tam sama nahrává aktualizace. Sama jsem si nově nainstalovala Win-9.
Najednou se mně přestaly zobrazovat přílohy u zpráv - mailů. Ta - značka "sponka" ve sloupci seznamu mailů tam je, ale v nadpisu označeného mailu (ten řádek v polovině obrazovky) už ta sponka není - tudíž tam ani žádnou přílohu nemohu otevřít. (přílohy JPG alespoň vidím pod zprávou a mohu je překopírovat, ale jiné typy příloh už vidět nejsou.
Problém jsem sice vyřešila tak, že jsem obnovila systém z 3 dny starého bodu obnovení, ... ale situace se po opětovné aktualizaci opakuje :-(
Poradíte někdo - co s tím?? Je špatný ten Win-9 ?? Nebo některá z aktualizací Visty?
Díky.
l564
Profil
Memci:
Já mám Windows 7 a mě jde že si tu aktualizaci nemusím instalovat tzv.: přeskočit či smazat. Nevím jak je to u Visty zdali to jde či ne.

<mimo-téma>
Myslíš že toto téma má něco společného s web designem či tvorbou webu?
</mimo-téma>
Memci
Profil *
l564:
<mimo-téma>
Mám to snad v sekci "Práce s počítačem"?? ... a nepředpokládala jsem, že mi tu bude někdo odpovídat: " ... nevím, ..."
Doufám, že mi tu někdo konkretně poradí, co mám nastavit, abych měla maily v pořádku a Vistu aktualizovanou a případně i Win- 9 v o.k. stavu ...
Ten problém s neviditelnýma přílohama mám jenom já, nebo se s ním ještě někdo setkal?
JagiMagi
Profil *
Memci:
Zdravím.
Ja mám ten istý problém a zatiaľ som neprišiel na to, ako ho vyriešiť. Neviem, prečo do toho v Microsofte vŕtali, keď to bolo celkom super. Dúfam, že sa len pomýlili a vrátia to do pôvodného stavu. Pretože to nie je iba o zobrazení menu akcií s prílohami v okne s ukážkou, ale nefunguje ani v hlavnom menu položka Súbor -> Uložiť prílohy. Jednoducho je disablovaná A to už je dosť veľká závada.
Je síce pravda, že to s písaním webu nemá nič spoločné, ale človek hľadá riešenia, kde môže.
Tak ak niekto má riešenie a chce pomôcť, tak prosím na JagiMagi@azet.sk, aby sme tu s tým ďalej nezavadzali. A kto potrebuje, pošlite mi mail a ja všetko, čo k problému príde rád prepošlem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0