Autor Zpráva
7777
Profil
Ahoj prosím poraďte mi. Vec je taká pred týždňom mi skončila zmluva a tak na telefón a tak som si šiel vybrať nový lebo každé dva roky sa obnovuje zmluva a pri tom si zadara vyberieš nový telefón. Tak som si vybral LG GS290 telefón je super a môžem na ňom tvoriť aj svoje poviedky bohužiaľ problém nastal pri jeho prepojení s pc. Musel som odinštalovať Nokia PC suite a ovládače a nainštalovať LG pc suite z ovládačmi. Bohužiaľ keď je telefon pripojený v režime PC suite tak nič nejde. Systém sa pokúša nájsť ovládače ale nevie ich nájsť hoci som ich aplikáciou nainštaloval. Skrátak problem nieje kábel ale ovládače a ešte jedna pikoška keď pripojím mobil v režime PC suite neviem prečo ale rozpozná ho nie ako telefón ale ako zariadenie CDROM a zobrazuje sa tam aj ikona. Skúšal som reinštalovať ovládače ale to nepomohlo som zúfalý nevieš kde by som si mohol stiahnúť dané ovládače? Taká blbosť zlatá nokia tí jakživ po človeku nič nechceli a bolo tam aj cedečko z ovládčmi a samotnou aplikáciou. Nevieš mi niečo poradiť? Vieš písal som už do LG bohužiaľ jedna odpoveď im trvála 48 hodín a navyše mi dve rady čo mi dali nepomohli. Teraz som zas písal bohužiaľ budem musieť počkať zas 48 hodín na odpoveď. Za vašu radu vopred dakujem. Skúšal som google ale tam nejako neviem nič nájsť hľadál som LG ovládače k mobilom... Pokiaľ ide len o Multimediálny obsah tak telefón sa dá pripojiť aj Ako USB disk a MP4 prehrávač takže v kábli problémy niesú. Iba v režime PC suite.
_es
Profil
7777:
Skús nájsť iné diskusné fórum, toto je špecializované na webdesign.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0