Autor Zpráva
drvaca
Profil
Zdravím,
mám e-mailovou schránku u Volný.cz a nějak mi nevyhovuje wap.mail.volny.cz, neboť to automaticky skrývá odkazy a přílohy. Navíc na moji Nokii se mi každou chvíli stává, že se musím přihlašovat několikrát (vždy po kliknutí na přihlásit mi to napíše "Stránka nenalezena", a až obvykle tak napočtvrté mě to přihlásí) a verzi pro počítače web.volny.cz mobil nezvládne načíst. Přemýšlím tedy, jak se dostat na e-maily i když zrovna nejsem u počítače. Hledám spíš nějakou aplikaci ke stažení, než něco typu mailreader.com, ale zatím jsem nenarazil na nic, co by můj mobil podporoval.
Nevíte někdo o nějaké takové aplikaci do nokie 2690?
Díky
Chro
Profil
Co vestavěný klient Nokie 2690? Je to mobil bez otevřeného OS a podporuje pouze aplikace v Javě na platformě J2ME. Na tu žádný extra propracovaný emailový klient neseženeš. Možná by ti vyhovoval MujMail od tvůrců z Matfyzu nebo mMail. Používání oficiálního Gmail java klienta je zase podmíněno zřízením schránky u Google.
Řešením by možná bylo si zřídit e-mailovou schránku na Seznamu a používat jeho propracované mobilní prostředí na wap.email.cz. Umožnuje mimo jiné stahování/posílání příloh do/z telefonu a odkazy ve zprávách jsou klikatelné.
Jinak ti pak můžu doporučit už jen hledat a zkoušet. Třeba ve velkém downloadu google.com/m v rámci wap a mobilních stránek na frázi email client jar.
drvaca
Profil
Přecházet nikam nechci, jsem u Volného jinak spokojen již pěknou řadu let.
Kouknul jsem na oficiální web MujMailu - adresa pro stažení bohužel hází 404ku.
mMail zase dělá to co každá druhá java aplikace v Nokii, nejdřív se dvakrát poprosí o přístup na net, a pak napíše neočekávanou chybu :(
A google mě hází na různé seznamy, v kterých je ve výsledku nic. . .
Chro
Profil
Tak si stáhni Operu Mini ze stránky mini.opera.com a přistupuj k webové verzi schránky přes ní.

Ještě jsem otestoval na mé Nokii následující:

1. Stáhnul jsem si do telefonu Operu Mini 4.2 (129 KB)

2. Zaregistroval jsem si schránku na mail.volny.cz

3. Spustil Operu Mini 4.2 a přihlásil se do webové verze schránky

4. Poslal jsem z ní zprávu s přílohou - dorazila

5. Poslal si do ní zprávu s JPG přílohou - šla prohlédnout i stáhnout do telefonu
drvaca
Profil
Povolit přístup na internet?
Ano.
Povolit přístup na internet?
Ano.
Failed to connect to the internet.

Tak bude asi problém někde jinde nebo nevím, co dělám špatně.
Chro
Profil
Buď nemáš nastavený telefon k připojení na internet, přístupový bod internet nebo se pokoušíš připojit přes jiný, např. MMS. Tyhle věci se řeší s operátorem. Buď tě odkáže na stránky s návodem na nastavení, nebo ti nadiktuje postup, nebo nejčastěji pošle nastavovací SMS - otázka 5 minut.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0