Autor Zpráva
robbie
Profil *
Chtěl bych se pouze obecně zeptat na problematiku proxy, nainstaloval jsem si program IP Hide s tím, že program umí změnit IP za jinou ip adresu. Pokud ale najedu na stránky, například s hlasováním, jde mi u daného hlasování přidat jen jeden hlas, jako by si web stránky pamatovaly moji originalní ip adresu. Nepomohlo ani vymazaní cookies ani historie, prostě jako by zde bylo nastaveno jen jeden hlas z dané jedné ip adresy. Zkusil jsem i připojení Mozily přes proxy servery, ale nic nepomohlo. Může někdo objasnit, co je vlastně na tokové web stránce nastveno, vůbec si to totiž neumím objasnit a do budoucna by se mi třeba takovéto zabezpečení na web stránce hodilo. Děkuji popř. rada, čím se dá takovéto zabezpečení ni odblokovat. Děkuji za pomoc a podotýkám, že mi nejde o nějaké podvodné hlasování, ale o pochopení problému. R.
johnl
Profil
robbie:
Určitě se ti IP změnila? Ověř si to třeba na mojeip.cz..
Zechy
Profil
Někdy na routeru do sítě funguje tzv. NAT, čili překladá adresy ze sítě na jednu pro všechny. Ale přes proxy by s tou adresou neměl bejt problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0