Autor Zpráva
gordonby
Profil
Dobrý den potřebuji pomoct , mám mobil který má připojenou wifi....lépe řečeno... mam připojený mobil k wifi, a nevím co a jak...
když ten mobil mam připojený a zapnu internet nebude mi to plácat kredit???Nemusí se něco změnit v nastavení???Myslím tím to aby mi to nežralo kredit...



Prosím poraďtě , budu moc vděčný
l564
Profil
1.)a) Kup si novou klávesnici, máš zaseknutý otazník s tečku.
1.)b) Bylo by dobré nastudovat český jazyk.
2.) Bylo by dobré napsat typ telefonu, každý má jiné nastavení.
3.) Já má též wi-fi a mám přímo u operátora deaktivovaný GPRS data, tudíž nemusím mít strach o peníze.

Edit: hmmm, není to náhodou ve špatné kategorii? Spíše bych to zařadil do nezařaditelných příspěvků.
Moderátor Chamurappi: Není.
gordonby
Profil
Ah, dobře jde o značku Nokia a model C5-03


zde odkaz : http://www.nokia.cz/produkty/nokia-c5-03
l564
Profil
Tak to já mám podobný.
Doporučoval bych ti ten 4.) bod pokud k ničemu nepotřebuješ GPRS data. Ale jinak musíš, Menu -> Nastavení -> Přípojení -> Cíle -> Tam si vytvoříš kategorii, mám tam internet a do něj natáhneš wi-finu zda-li máš stálou. A po připojení by se ti měla ukázat tabulka na co chceš připojit, a ty jen zvolíš svou kategorii kde máš uloženou wi-finu.
Darker
Profil
gordonby:
Většina telefonů zobrazuje informaci v podobě ikonky o tom, kam ses připojil. Nokie určitě, aspoň ty, co znám.
l564:
kategorii, kde máš uloženou
Ano, češtinu je skutečně třeba studovat.
Není to ve špatné kategorii ale na špatném diskusním fóru.
robbie
Profil *
za wifi nic neplatíš. Rada: Pokud nemáš u operátora zřízen datový tarif, tak bych si ho bud zřídil nebo datové přenosy - GPRS, EDGE,3G pro jistotu bych nechal vypnout nebo přes hlasovou nabídku operátora vypnul-deaktivoval sám, tože se ti to může prodražit. Ale jak jsem napsal za wifinu nic neplatíš. R.
eržika
Profil *
Chtěla bych se zeptá jak se mám připojit k wifi přes mobil aby mi nestrhávali kredit?? Mám zrušit GPRS?? TO musím zavolat na infolinku nebo operátora?? Děkuji
Amunak
Profil
eržika:
většina dnešních telefonů to snad umí. Spolehlivě by to mělo jít i přes operátora; zakázat třeba přes web nebo jim zavolat.
ludekbrno
Profil *
eržika:
Nemusíš. Stačí si přečíst návod k použití, kde se to určitě dočteš. Víc při úrovni tvého dotazu poradit nelze.
eržika
Profil *
Co mám udělat, aby se mi nainstaloval Facebook do mobilu?
LudekBrno
Profil
eržika:
Přečíst si návod k použití, kde bude jistě napsáno, jak se instalují aplikace.
eržika
Profil *
Ahoj,
potřebovala bych poradit, zda jde předělat Symbian na Android?
Dále bych se chtěla zeptat, zda existuje nějaká aplikace (na telefon Nokia N97mini) pro uzamčení obrazovky?
Děkuji
margin
Profil *
Ne
Ano
Není zač.
Naty
Profil *
Dobrý den,
v mobilu sem si nedopatřením asi smazala připojení Wifi a teď se na to nemůžu připojit,poradíte mi prosím,jak si tu dát tomobilu zpět?
Děkuji
Micruss
Profil
Zapnout Wifi -> Vyhledat Wifi až se ti objeví tak si jí přidat? :-)...

btw vlastním Sonny Ericson a od prvního zapnutí mobilu se mě tázalo, jestli chci zapnout/vypnout Internet... což znamená, že pokud se budu snažit připojit jinak než přes wifi tak mě to nepustí, na tudle funkci jsem čekal dost dlouho, pač moje super kapsa si hrála s internetem furt :))
Webby
Profil
Vždyť tohle "umí" dnes už snad všechny mobilní platformy.
LudekBrno
Profil
A samozřejmě základem použivání mobilu je zámek kláves (dotykové obrazovky), aby si kapsa nemohla "hrát s internetem".
pavuk
Profil
Naty:
Trošku parafrázisticky „A samozřejmě základem použivání mobilu je“ přečíst si v manuálu jakým způsobem se ovládá funkce kterou neumím ovládat.
wifi
Profil *
Chtěla bych se zeptat,jestli se platí za to,když se připojím na internet přes wi-fi na mobilu. Mobil mám: Alcatel one touch. predem dekuji :)
Amunak
Profil
wifi:
Za wifi připojení se (operátorovi mobilní sítě) nic neplatí. Jen si dejte pozor, aby šlo skutečně o wifi a ne o "datové připojení", které je obvykle docela draze zpoplatněno.
polly
Profil
Chtěla bych se zeptat, nebo lépe, poradit... mám problém s připojením mobilu na wifi. Ostatní mobily v rodině se bez problémů připojí, na mém mobilu to háže chybu..."pomalé připojení k síti". Mobil mám Samsung galaxy s4 mini. Může to být nějakým špatným nastavením telefonu? Díky za info.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0