Autor Zpráva
joozef
Profil
Zdravím, začalo mi hádzať BSOD vo Win 7, skúšal som už aj obnovu systému či to náhodou nebol nejaký ovládač ale aj pri tej obnove to hodilo tiež BSOD, Ramky som testoval memtestom cca 3 hodiny a nič - 0 chýb. Skúšal som aj live CD Ubuntu a Kubuntu ale taktiež nejdú (skúšal som na notebooku a fungujú) PC má už pomaly 6 rokov, prikladám aj screeny BSOD, dík za radu čím by to mohlo byť....alebo čo odporúčate urobiť.
Odkaz
Odkaz
Odkaz
ShiraNai7
Profil
To samé se dělo mi, bude se zřejmě jednat o nějaký hardware problém. Po určité době mi to "samo od sebe" přestalo dělat, teď už mám ale jiný počítač.

Zkus si stáhnout WhoCrashed (Download free home edition), třeba ti to dá další informace, které z BSOD normální člověk asi nevyčte :D
joozef
Profil
ShiraNai7:
dík , ale ja už sa do Windowsu pomaly ani nedostanem, nabehne síce ale niekedy za pár sekúnd je tu BSOD. Skúšal som aj núdzový režim ale ten tiež nenabehne napíše nedostatok systémových prostriedokov alebo tak nejak viac som nestihol prečítať lebo sa ihneď reštartoval, skúsim asi ešte preinštalovať Win ale to asi nepomôže.....
Fantomasmag
Profil
joozef:
Něco podobného mi kdysi dávno dělal počítač, když mi začal odcházet disk. Takže zkus ještě zkontrolovat HDD. Podle té 3. BSOD to ukazuje také na problém s atapi.sys, což může způsobovat třeba malware.
Bubák
Profil
Pokud ti dříve Linuxové Live CD šlo spustit a nyní ne, hledal bych problém jinde, než v HDD nebo malvare.
Nelze vyloučit, že Windowsy jsou poškozeny, ale až druhotně, jako pravděpodobnou příčinu bych viděl právě v častém nekorektním ukončení Windows kvůli BSOD.
joozef
Profil
Prikladám screen z Kubuntu ak by to niekomu povedalo viac...dík
Odkaz
Bubák
Profil
joozef:
Já třebas na svém PC Live CD Kubuntu nezprovozním, s jinými Live CD/DVD nemám problém. Proto jsem se ptal, zda ti dříve nějaké Live CD fungovalo.
joozef
Profil
Bubák:
predtým to fungovalo to Kubuntu resp. Ubuntu, ale myslím si že ani v HDD nebude problém pretože dal som tam iný HDD a na neho sa pokúšam nainštalvoať XP ale napíše mi Error loading OS po viacerých pokusoch, a Win7 na tom pôvodnom disku ani nenabehne a hneď BSOD, predtým aspoň pár sekúnd OS išiel......
tak live CD ide ale staršie verzie, tie čo som skúšal sú najnovšie, idem ešte skúsiť preinštalovať W7 a uvidím....
1Pupik1989
Profil
tak tahle tento bsod co je v prvním postu, byl i klasika na windows xp. z 80% stačilo resetovat bios, nebo nacist tovarni nastaveni biosu. osobně jsem na windows 7 viděl bsod jen jednou a to jsem zavinil naschvál já.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0