Autor Zpráva
Rybana
Profil *
Ahoj, potřebovala bych poradit ohledně skype. Mám starší verzi, mám tam asi 20 přátel a jsem ve třech skype skupinách. 1. skupina 300 lidí, 2. skupina 150 lidí a třetí skupina asi 50 lidí. Poslední dobou se mi pravidelně stává, že když si zapnu skype, tak jako bych v těch skupinách nebyla a nechodí mi příspěvky odtamtud. Také se mi zdá, že občas když se připojím, tak mám přátele offline, ale oni jsou přitom online. Nevíte proč mi to skype takhle blbne? Dík
janbarasek
Profil
Rybana:
Mám starší verzi

A nenapadlo tě, že by to mohlo být právě tímhle? Jestli máš nějakou fakt extra starou, tak už nemusí být podporována. Na http://skype.com si stáhni aktuální verzi. Pokud to problém nevyřeší, budeme řešit dál.
Bubák
Profil
Ještě, než provedeš, co to radí janbarasek, udělej si "bod obnovení systému". Pokud se budeš z jakéhokoliv důvodu vrátit k předchozí verzi SKype, použiješ "Obnovení systému". Půjde to jen po omezenou dobu, zpravidla to bývají dny až týdny.
__construct
Profil
Rybana:
Si v zlej sekcii (keď už niečo, tak Práce s počítačem) a ako súvisí dotaz s webdesignom?

Moderátor Davex: Přesunuto. V této kategorii to s webdesignem souviset nemusí.
janbarasek
Profil
Bubák:
Ty chceš snad naznačit, že novější verze může rozvorat počítač? Navíc odkazuju na oficiální stránky, a nikdy jsem s tím neměl problém.
Bubák
Profil
janbarasek:
Ty chceš snad naznačit, že novější verze může rozvorat počítač?
O ničem takovém jsem nepsal.
janbarasek
Profil
Bubák:
O ničem takovém jsem nepsal.
Pokud se budeš z jakéhokoliv důvodu vrátit k předchozí verzi SKype, použiješ "Obnovení systému"

A tohle je co? Navíc, jednoho dne si to stejně bude muset stáhnout. Spousta programů strácí podporu, aby si uživatelé stahovali nové verze.
Bubák
Profil
janbarasek:
A tohle je co?
Úryvek z pohádky o Dlouhém, Širokém a Krátkozrakém, o trpaslících.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0