Autor Zpráva
Dawant
Profil *
Dobrý den
Zakoupil sjem si DVD vypalovačku s technologií Labelflash. http://www.alza.cz/sony-optiarc-ad-7263-cerna-d185938.htm
Bohužel se mě ale nedaří vypálit na dvd-r popisek. Používám k tomu program nero startsmart 10, kde se dají vytvářet popisky a poté vypálit. Když kliknu na tu labelflash ikonku, nastavím kvalitu,... . Když potvrdím, napíše se něco ve smyslu "Vypalování se nezdařilo" a dvd mechanika se vysune.
Nemáte s tím zkušenosti? Dá se to nějak napravit?
děkuji za odpovědi
Mike8748
Profil
pokud vypalujes do datove vrstvy... je na disku dost mista aby se tam popisek vesel?
pokud vypalujes na stranu popisku.. mas spravny media?

nemas nainstalovany daemon tools?
Dawant
Profil *
Správné médium mám, mělo by to jít na DVD-R. Zkoušel jsem jak datovou stranu, tak stranu popisku, je to stejné. Daemon tools mám nainstalovaný.
Mike8748
Profil
Dawant:
na stranu popisku to jde pouze v pripade specialnich medii.
na obyc DVD-R to jde pouze do datove strany, v pripade ze tam je volne misto (neni vypaleno celych 4.7gb, pokud se pamatuju tak nad 4gb to nepujde taky, v datove vrstve nebude dost mista potom)

daemon tools skus odinstalovat, obsahuje do scsi driver ktery pozmeni vlastnosti i fyz. mechanik (mel sem podobny problem s daemon tools, LF mechanika nevypalovala nic, ani data, po odstraneni DT to slo)
Dawant
Profil *
Díky moc. Už se to vypaluje na datovou stranu :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0