Autor Zpráva
laijk
Profil
Mám taký problém, mám notebook, má asi 3 roky, ked zapnem hocijakú hru tak ide v pohode, ale asi po 1 minúte začne sekať - slabšie hry menej, silnejšie tak že sa to nedá hrať, hra ide aj ked som nastavil na najvyššie rozlíšenie, a začalo to za minútu sekať, a ked som dal na najnižšie tak to isté, procesor mám AMD athlon 1,9 GH - dvojjadrový, RAM 2 GB, grafika Nvidia GeForce 8200m g, nainštaloval som si najnovší ovládač, podľa mňa to bude treba vyčistiť od prachu, ale ak ste sa s tým niekto stretli poradte prosím.
Pan X
Profil
Měl jsem podobný problém, přehřívala se mi grafika... Měl jsem vadné chlazení a přehřívaly jí i obyčejné nenáročné hry... Možná by to mohlo být i tím, ale nevím
laijk
Profil
môže to byť tím, lebo nb pritom ked to začne sekať trocha začne hučať, a dá sa to nejako vyriešiť ak mám nb??
pcmanik
Profil
laijk:
Vyfuknut prach stlacenym vzduchom mozes, alebo to zanes do servisu. Inak nemas uz moc na vyber.
laijk
Profil
pcmanik:
lenže neviem ako na to, ale skôr do servisu, nad tým som už rozmýšlal, len som sa chcel presvedčiť či sa to nedá ináč
Lodyha
Profil *
Setkal jsme se s podobným problémem u grafické karty implementované přímo na boardu.
pcmanik
Profil
laijk:

Jednoducho vysavacom vysaj otvor ventilatora. Ak mas viacej prieduchov, tak do jedneho mozes trocha fuknut stlacenym vzduchom a z druheho konca ti pekne vyleti prach. Ten sa da kupit normalne v obchode.

Lodyha:
Dnesne cipy uz maju teplotnu ochranu. Takze ak sa zacnu prehrievat, znizi sa ich vykon, ak to nestaci, tak sa potom vypnu, resp. resetnu.
laijk
Profil
pcmanik:
No mám viacej otvorov zdola, keby som skúsil všetky povysávať?? notebooku sa nemôže stať nič? neskôr si kúpim aj stlačený vzduch, dúfam že ho zohnám, ale zatial s vysávačom skúsim, čiže stať sa nemôže nič?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0