Autor Zpráva
Alešs
Profil
Prosim vás jak zistit helo k Wi-fi když bylo zapomenut ?
Bubák
Profil
Nejjednodušší je kontaktovat admina.
kordy
Profil
Předpokládám, že si nezapoměl kde máš CD a k tomu stroji ne? Tak znova nainstalovat SW a změnit heslo :)
honza33
Profil
Já bych resetoval router (vzadu takové malé tlačítko, většinou stačí tak 10 vteřin podržet), ale potom je potřeba znovu konfigurovat.
Kordy
Profil *
Nevím co má za router, ale všechny routery co sem kdy měl šli prostě jednoduše přeinstalovat ;) Bez nějákýho resetu.
pcmanik
Profil
Alešs:
Pravdepodobne si heslo nemenil, tak si najdi na nete heslo, ktore je tam od vyroby, zistis to od vyrobcu tej wifiny
muflik
Profil *
pokuď to je domácí wifi, tak stačí připojit síťový kabel do routeru, ve webovém prohlížeči dát ip adresu výchozí brány (routeru, zjistí se z ipconfigu) zobrazí se login do routeru, a po přihlášení si můžete heslo znova nastavit.
pokuď vám wifi někdo nastavoval nebo přístup k routeru nemáte, tak zkontaktujte dotyčnou osobu.
Joker
Profil
Kordy:
všechny routery co sem kdy měl šli prostě jednoduše přeinstalovat
Co to znamená přeinstalovat router?

muflik:
po přihlášení si můžete heslo znova nastavit
A jak se přihlásí, když nezná to heslo?

Podle mě správný postup při zapomenutém heslu je:
1. Z výroby má router nastavené výchozí heslo. Je napsané v manuálu (případně na webu).
2. Pokud výchozí heslo nezabere, resetovat router (pak ho ale bude potřeba znovu nastavit) a přihlásit se heslem z výroby.
Kordy
Profil *
Přeinstalovat router? Tím sem myslel dát tam ten kábl a CD co k tomu bylo a spustit instalaci... Nevím jak Vaše routery, ale na mojem se to po koupení muselo udělat(teda zvolit heslo) a pokud toto zopakujete tak si můžete znova změnit to heslo aniž by ste znali předchozí... Ale asi to taky záleží od routeru. Pokud to chce řešit ať napíše podrobnosti. Od té doby co to založil sem nenapsal, řek bych, že to už vyřešil nebo si možná vzpomenul to je fuk... Každopádně neprojevuje zájem vyřešit tento problém za 2 dny by se třeba mohl aspoň vyjádřit, že to či ono nepomáhá nebo jakej router má aby sme se zařídili.
1Pupik1989
Profil
No než reflash mi přijde jednodušší reset a nastavit. nastavené je to hned. pokud je to ale nastavené od providera, tak nezbyde nic jiného, než ho kontaktovat. ten mu ho ale stejně nejspíš nedá, takže to vyjde najedno brdo.
Joker
Profil
Kordy:
Tím sem myslel dát tam ten kábl a CD co k tomu bylo a spustit instalaci... Nevím jak Vaše routery, ale na mojem se to po koupení muselo udělat
Aha, tak to já vesměs viděl routery, které stačilo vybalit, zapojit do sítě a dál konfigurovat přes webové rozhraní (pomocí výchozích přihlačovacích údajů).

Od té doby co to založil sem nenapsal, řek bych, že to už vyřešil
Taky si myslím.
muflik
Profil *
Joker: no on psal, že zapoměl heslo od wifi ne do administrace routeru, a přihlásit se může například tim resetem jak si psal ty nebo přede mnou.
margin
Profil *
muflik:
no on psal, že zapoměl heslo od wifi ne do administrace routeru
Dotaz je napsaný tak neurčitě, že vlastně jenom hádáme, o co vlastně jde, podle mého dotaz psal někdo, kdo nerozlišuje heslo do administace a heslo k wifi síti a je docela možné, že Alešs nezná ani jedno z hesel.

Před měsícem jsem poprvé známému zapojoval wifi router a byla tam důrazně doporučená varianta použít instalační CD pro rychlé nastavení, nebo nastavit přes webové rozhraní. Zvolil jsem možnost nastavení přes webové rozhraní a za pár minut bylo hotovo.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0