Autor Zpráva
Loupák
Profil *
Ahojte, mám notebook s Windows Vista a kamarád mi poradil, že když jej nepřenáším, ať jej dám do režimu hibernace místo klasického vypnutí. Ale když ho do toho režimu dám, tak se pokaždé ve 3 hodiny ráno zapne. Když jej ale vypnu, tak je to OK. Mohl by mi někdo prosím poradit, proč se to zapíná pokaždé ve stejný čas a jak to vypnout aby to nedělalo?
Mike8748
Profil
Loupák:
otázka je zda se to děje vždy ve 3:00 ráno, nebo se to dějě 6 hodin poté co počítač přepneš do řežimu spánku/hybernace

v prvním případě je pravděpodobné že za to může buď nějaké připojené zařízení v USB, nebo naplánované úlohy (hledání aktualizace windows)

v druhém případě to bude souviset s režimem hybridního spánku (defaultně zapnuté, lze vypnout přes pokročilá nastavení plánu napájení v řízení spotřeby v ovládacích panelech)

a možná pomůže i něco zde: http://windows.microsoft.com/cs-CZ/windows7/Sleep-and-hibernation-frequently-asked-questions
Loupák
Profil *
Ono je jedno kdy to vypnu. Pokaždé se to prostě v tu samou hodinu spustí.
Kcko
Profil
Dělá mi to taky a někdy me to vzbudí, ale po chvíli se zase vypne :) ... je to imho normální a souvisí to s nastavením ve spánkovém režimu.
CZREDER
Profil *
Hoši a nebude to náhodou tím že máte nastavený aby se kažý den ve 3:00 kontrolovali a instalovali aktualizace woken ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0