Autor Zpráva
muflix
Profil *
Dobrý den, na serveru mi běží Active Directory a mám vytvořenou organizační jednotku. Otevřu si Group Policy Management a nalinkuju si zásady skupin na tuto organizacni jednotku. Na zasady dam edit a nastavim si komplexitu hesla na disabled, bez historie, a 0znaku minimalni delka hesla. Pustim gpupdate /force. Když chci vytvořit uživatele bez hesla v té organizační jednotce tak mi to napíše, že heslo nesplňuje požadavky buď na delku hesla, komplexitu nebo historii. Na 2003 mi to běžně funguje bez problémů. Nevíte čím to může být ? Děkuji
muflix
Profil *
zásady hesel měním v computer > windows settings > security settings > password policy
v Group Policy Managementu, když si u souboru zásad otevřu záložku settings, tak se mi vygeneruje seznam aplikovaných pravidel a ty upravené hodnoty tam vidět jsou, nepomohlo ani nastavení enforce. v záložce Group Policy Inheritance na organizační jednotce kde vytvářím uživatele, je ten soubor zásad skupin s hesly vidět. Enabled také je. Buď jsem něco zapoměl nastavit a nebo je to nějaká hloupost.
muflix
Profil *
aha ve win08 jsou nově PSObjekty http://www.youtube.com/watch?v=kmShKNZ83e4

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0