Autor Zpráva
Darker
Profil
Tak, ani já jsem se tomu nevyhl, a učím se ovládat Windows 7.
Pár věcí jsem naprosto nedokázal najít ani v nastaveních, ani na internetu:
1. Povedlo se mi skrýt to, co si hraje na stavový řádek v Exploreru (průzkumník Windows) ale raději bych to zobrazil, a zakázal tam ikonku, aby to nezabíralo tolik místa. Ale nevím jak.
2. Ani když zatrhnu ve vlastnostech aplikace "Zpouštět jako administrátor", nezbavím se otravné hlášky při startu, která mě žádá o povolení provedení změn v tomto počítači. Nechci řízení účtů úplně vypnout, ale pokud dané aplikaci věřím, a používám ji často, radši bych pro ni tu hlášku zakázal.
3. Někde jsem narazil na nástroj, který ukazoval jak jednotlivé procesy vytěžují síť, HDD, paměť a tak dále. A teď to nemůžu najít, ani nevím, jak se to jmenuje.

Teď jsem na jiném PC s WXP (a připojením k internetu), ale až se vrátím ke svému, možná si vzpomenu ještě na něco.
honza33
Profil
Zdravím, problém číslo 3 řeší i správce úloh. U ostatních nemohu sloužit.
Darker
Profil
honza33:
Ne, myslím něco jako zprávce úloh na třetí.

Neznámý moderátor:
Při úpravě titulku se u něj dělává hvězdička...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Darkera:
myslím něco jako zprávce úloh na třetí
Spouští se to z něj, z tabu Performance (česky asi Výkon), dole je tlačítko.
PostCC
Profil
Darker:
Ten kouzelný nástroj pro řešení bodu (2) se jmenuje: Application Compatibility Toolkit:
www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=7352
Darker
Profil
Chamurappi:
Ano, už jsem to našel jinou cestou, přesto děkuji. (run>msconfig>Nastroje>Sledovani vykonu)

PostCC:
Mnohokrát děkuji.

Ještě na něco bych se zeptal:
Našel někdo něco o možnosti přeskinovat přihlašovací formulář? Našel jsem pouze změnu pozadí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0