Autor Zpráva
JonatanX
Profil *
Ahoj, mám takový možná stupidní dotaz...možná by to ale šlo.
Mám starej notbook a jeden starej disk (40 GB) co sem měl v PC šuplíku (takovej ten na to zasouvání a přenášení) a teď nedávno jsem to vytáhl a leží mi to tady. Tak mě napadlo jestli by bylo možný ten HDD spojit nějak s tím notbookem přes usb (jiný vstup tam není). Nechce se mi to totiž vyhazovat a na prodej to není, tak sem si říkal, že bych z toho udělal takovou "skládačku" :) . Nevíte někdo jestli existuje nějaká taková redukce nebo možnost napojení? Vždyť takovej externí disk musí být to stejné ne? Prostě HDD v obalu.

Dík moc.
DoubleThink
Profil *
Ptáš se ve špatném fóru - tohle je o webdesignu. Redukci USB/IDE snad zvládneš najít sám ne?
Medvídek
Profil
JonatanX:
Jak píše DT, každopádně já používám Docking Boxy.
Davex
Profil
Redukce z USB na ATA nebo SATA existuje. Asi bude potřeba ta se zdrojem 5+12 V.
Jana5
Profil *
Ahoj,
no já myslím že tohle je obecné téma/část fóra o počítačích ne? bootování disku C: nebo D: nebo podobná témata v téhle části fóra, taky nemají nic společnýho s webdesignem.

Každopádně díky Davex a Medvídek za zajímavé informce.
JonatanX
Profil *
Přesně jak píše Jana5 (Dík za podporu J.)
Moderátor Chamurappi: Příspěvek #5 je zaslán ze stejné IP jako tento. Vskutku věrohodná podpora. (Stejně na tom nezáleží, tohle je opravdu fórum o webdesignu.)

Rozhodně zajímavé info.
Jana5
Profil *
Moderátor Chamurappi: Příště tedy budu podobné pokládat otázky na jiném fóru. Chápu to.
Promiňte, ale jeden jedna IP neznamená jeden člověk, to znamená jeden počítač (ale možná se pletu). Trochu mě mrzí ta reakce.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Janu5:
jedna IP neznamená jeden člověk, to znamená jeden počítač
Máš pravdu, někdy může znamenat i víc počítačů. Sice věřím, že jste dva, ale běžně není důvod vnímat názor dvou lidí za jedním počítačem jako dva nezávislé názory.
Nehledě na to, že na počtu hlasů teď opravdu nezáleží. Můžete tu klidně pokládat obecné počítačové dotazy, ale úroveň odpovědí bude v průměru nižší než by byla na fóru specializovaném na hardware, protože se to tu hemží spíš kodéry a programátory…

I když zrovna tohle je jednoduchá otázka. Sám spokojeně používám redukce USB/ATA i USB/SATA řadu let, takže… ano, opravdu existují :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0