Autor Zpráva
Bells
Profil *
Zdravím

na svých webových stránkách mám mimo jiné i poptávkový formulář, který mi chodí vyplněný od zákazníků na můj email - na seznamu.
Teď asi tak 2 –3 dny mi chodí na schránku spam s příponou com- denně tak 40 – 50-
např.lansbwgyf@wiuynw.com atd. Je to dost otravné mazat....

Jak to zastavit. Dá se schránka nějak nastavit, např. blokovat vše s com ?

Dík za rady.

Bells
margin
Profil *
Můžeš to udělat podobně, jako tady. Je tu ve formuláři JavaScriptem vyplněné skryté pole, uživatelé s JavaScriptem tedy nejsou ničím obtěžováni.
Uživatelé s vypnutým JavaScriptem musí vyplnit dvoumístnou číslicí, příklad:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo třicet-pět:
Davex
Profil
Ve schránce nebo v poštovním klientovi si můžeš nastavit filtr na příchozí zprávy, ale lepší bude zabezpečit poptávkový formulář tak, aby SPAM neprošel.
CZechBoY
Profil
já jsem na foru zablokoval všechny TLD, povolil SK a CZ a je to všechno v poho, akorát lidi s emailem u Googlu musí žádat o povolení :(
zkus tam udělat registraci s nutností aktivace pomocí aktivačního kodu, který se zašle na email
Bells
Profil *
Prosím o stručný návod jak to udělat se schránkou - nastavení na Seznamu.
Bells
Davex
Profil
Možná pomůže nápověda Seznamu: Jak se bránit nevyžádané poště pomocí filtrů?
Bells
Profil *
Dík za radu, filtr jsem nastavil na první příponu, ale ostatní zas mají jiné ,,,,


uqzbvolce@purcfj.com fwlrbbche@cwewfl.com glavvwwhj@xonfkw.com znjahtkjv@hsnxqd.com atd

tak nevím, podle návodu dám blokovat první - @purcfj.com

,ale ostatní mají zas jinou příponu před com, takže si moc nepomůžu a nebo

to bude blokovat cokoliv s com ?

Bells
Bells
Profil *
Filtr na obměňované- kombinace -sdfa.com před com .

a atd na seznamu nefunguje, zas jich tam přibylo 6 ..........
Davex
Profil
Tak si ve filtru přepni pole odesílatele z obsaženého textu na regulární výraz a vyplň @.+\.com$ - zakáže všechny odesílatele z domény .com, takže budou mít smůlu i uživatelé Gmailu. Nebo si můžeš vytvořit druhý filtr s větší prioritou, který příjem z některých ověřených domén povolí. Lepší by bylo ošetřit ten formulář.
Bells
Profil *
Davexi i všem dík, provedeno, přesměroval jsem si to do spamu a viru ve schránce, už mi to hlavně nechodí do doručené, budu si to kontrolavat s tím gmailem- popt. formulář určitě také budu řešit........


Bells

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0