| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Markét Profil * |
#1 · Zasláno: 1. 11. 2011, 10:28:35
Chěla bych se zeptat,vynechávají mi písmena ale i čísla na klávesnici? Nevím co s tím mám dělat....
|
||
| Zechy Profil |
#2 · Zasláno: 1. 11. 2011, 10:42:59
Markét:
„...ale i čísla na klávesnici?“ Jestli ti něco klávesnici vynechává nevíme. Pokud ti vynechávaj čísla a písmena, tak bude asi problém v klávesnici, čili zřejmě koupit novou. |
||
| okolojdouci Profil * |
#3 · Zasláno: 1. 11. 2011, 12:11:27
Případně se nejdřív natáhnout přes stůl k sousedovi a zkusit jeho, aby se vyloučila nějaká jiná chyba.
|
||
|
Časová prodleva: 15 let
|
|||
0